ستاره پرسپولیس : به احتمال زیاد به لیگ ستارگان قطر می‌روم

پرسپولیس اف سی:به نقل از نشریه «فوتبال» عراق، بشار رسن ، هافبک تیم ملی عراق اعلام کرده که امروز (چهارشنبه) به تهران برمی گردد تا به تمرینات پرسپولیس ملحق شود. البته این ستاره اشاره کرده که این آخرین فصل حضورش در ایران است و مقصد بعدی اش یکی از تیم های قطری است.

بشار رسن در مصاحبه خود عنوان کرد:

به همراه پرسپولیس تمرینات آمادگی را آغاز می کنم. ۸ بازی تا پایان لیگ ایران و ۴ بازی برای به پایان رسیدن مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است.

بشار رسن افزود:

قراردادم با پرسپولیس در این فصل به پایان می رسد. با باشگاه ایرانی به توافق رسیدم تا ۷۰ درصد قراردادم را پرداخت کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از مشکلاتی که از لحاظ مالی داشتم متعهد شدند تا مطالباتم را پرداخت کنند.

بشار رسن هافبک عراقی درباره پیشنهادهای رسیده به او، گفت:

بحران کرونا باعث شده تا در فوتبال نیز رکورد ایجاد شود. با چند باشگاه از کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال مذاکره هستم اما در شرایط کنونی به دلیل کرونا همه چیز به نوعی شبه متوقف است. از باشگاه های قطری پیشنهاد دارم البته به صورت رسمی نیست. مدیر برنامه های من با طرف قطری مذاکره کرده و اگر به توافق نهایی برسیم به صورت مشخص تیم آینده ام را اعلام می کنم.

بشار رسن تاکید کرد:

به نظرم بازی در لیگ ستارگان باعث پیشرفت من از سطح فوتبال می شود. وجود زیرساخت های خوب و ورزشگاه های پیشرفته در کنار حضور بازیکنان مطرح و مربیان کاربلد باعث می شود تا من را تشویق کند به این لیگ بروم. همچنین رفتار حرفه ای باشگاه‌ها و رسانه ها با بازیکنان همه باعث می شود تا بازیکنان بدرخشند.
دیدگاهتان را بنویسید