سوژه روز: حفظ آبرو با برند آل اشپورت!

فدراسیون که در حال حاضر با هیچ شرکتی قرارداد ندارد، برای سرپوش گذاشتن روی ماجرا برند آل اشپورت را روی لباس‌های بدون آرم تیم ملی می‌چسباند.

پرسپولیس اف سی: استفاده کی‌روش از پیراهن‌های دیادورا، نایکی و دیگر برندهای مطرح دنیا در تمرین تیم ملی، واکنش زیادی در رسانه‌ها داشت اما این بار بر خلاف همیشه مسئولان آل اشپورت هیچ اعتراضی به آن نداشتند. قرارداد آل اشپورت و فدراسیون فوتبال تمام شده و همه بازیکنان و کادرفنی تیم ملی می‌توانند با هر برندی دلشان خواست در تمرین شرکت کنند.

فدراسیون که هنوز نتوانسته هیچ برندی را جانشین آل اشپورت کند، برای حفظ آبرو در مسابقات بین المللی فعلا از منیریه لباس می‌خرد و آرم آل اشپورت را روی آن می‌زند! موضوعی که نماینده آل اشپورت در ایران هم آن را تایید کرد. جالب اینجاست اعتراضات به کیفیت این لباس‌ها، از البسه اصلی آل اشپورت کمتر بوده‌اند. فعلا آل اشپورتی‌ها با وجود اختلافات‌شان با فدراسیون شکایتی از این ماجرا نکرده‌اند اما بعید است این صبر و تحمل، مدت زیادی دوام بیاورد. اگر در ماه‌های آینده هم فدراسیون نتواند با شرکتی برای تامین البسه تیم ملی به توافق برسد، ایران باید با پیراهن «بدون آرم» مقابل حریفانش بایستد.
دیدگاهتان را بنویسید