سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: ۴ یا ۵ تیم علیه پرسپولیس با هم متحد شدند

پرسپولیس اف سی:سیدجلال حسینی، کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: ۴ یا ۵ تیم علیه پرسپولیس با هم متحد شده‌اند.

سیدجلال حسینی درباره تساوی بدون گل تیم‌های پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود. بچه‌های ما خیلی زحمت کشیدند اما نتوانستیم این مسابقه را ببریم و ان شالله در دیدارهای بعدی جبران کنیم.

وی درباره خالی بودن دست کادرفنی برای تعویض‌های پرسپولیس عنوان کرد: همه چیز مشخص بود و یکی دو تیم برای همین روزها برنامه ریزی کرده بودند. حرف‌هایی در ماه‌های گذشته می‌زدند و منتظر همین روزها بودند. همه هم فریب خوردند. ۴ یا ۵ تیم با هم شدند. سرمایه گذاری تیم‌های دیگر، بازیکنانی که جذب کردند و کارهایی که به نفع‌شان انجام شد را ببینید. همه چیز مشخص است.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولس ادامه داد: کار خود را می‌کنیم اما خیلی از تیم‌ها فریب خورده و راه خودشان را می‌روند. برخی مواقع هم حرف‌هایی می‌زنند اما ما سکوت کرده‌ایم.

حسینی درباره اینکه با این شرایط باید منتظر افت پرسپولیس ماند، گفت: تلاش خود را انجام می‌دهیم و صحبت های من به این سوال ربطی ندارد. هرچند تیم ما در سه دیدار متوالی مساوی کرده اما یکی از آنها مقابل نساجی در آن شرایط آب و هوایی بود که فشار زیادی به ما وارد کرد. دو بازی سخت دیگر هم انجام دادیم و اکنون برای دربی آماده می‌شویم.

وی درباره دربی پیش رو توضیح داد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. برای آن مسابقه آماده می‌شویم. بیشتر باید درباره داوری‌ها و کارهای خنده داری که انجام می‌دهند صحبت کنیم. با کارشناسی داوران خیلی از صحنه‌ها مشخص می‌شود اما فقط یک صحنه را دیده اید و می‌گویید همان کارشناسی شود.

مدافع پرسپولیس اضافه کرد: در کل بازی بازیکنان حریف در زمان ضدحملات ما خطا می‌کردند اما داور راحت برخورد می‌کرد. این مسائل برنامه‌ریزی‌هایی است که برخی تیم‌های از قبل پیش‌بینی کرده‌اند.
دیدگاهتان را بنویسید