هافبک تیم ملی

شجاعی: شرایط برای شکست چین آماده است

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: با نتیجه خوبی که مقابل قطر در تهران کسب شد، شرایط برای پیروزی مقابل چین و عبور از سد این تیم فراهم شده است.

پرسپولیس اف سی;

مسعود شجاعی اظهار داشت: در مقابل قطر بازی سختی داشتیم و سخت تر از آن، اتفاقات بعد از آن بازی بود.

وی یادآور شد: البته بروز چنین اتفاقاتی در دیدارهای حساسی همانند دیدارهای مقدماتی جام جهانی امری طبیعی است اما بهتر بود این مسائل رخ نمی داد.وی اضافه کرد:‌ با این حال گذشتن از سد تیم قطر شرایط را به سود تیم ایران رقم زده و باعث می شود با روحیه به مراتب بهتر از چینی ها در میدان حاضر شویم.

وی با اشاره به انگیزه بالای چینی ها در این دیدار، افزود: ملی پوشان این کشور به سختکوشی مشهور هستند و به طور حتم برای باخت و از دست دادن امتیاز بازی به میدان نخواهند آمد.شجاعی ادامه داد: بازی مقابل تیم چین شاید از دیدار برابر قطر هم سخت تر باشد، اما ما هم تیم ایران و تیم برتر قاره آسیا هستیم و همین برتری همواره نوعی ترس در دل حریفان ایجاد می کند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: نباید تیم چین را دسته کم بگیریم چرا که داشتن چنین تفکری همواره نقطه شروع و آغاز ضربه به تیم ملی بوده است.وی بازیکنان تیم میزبان را جوان، انرژیک و با انگیزه خواند و افزود: به طور یقین ملی پوشان چین روز سه شنبه مقابل تیم ایران با انگیزه ظاهر خواهند شد.

به گفته وی بازیکنان تیم های شرق آسیا از جمله چین بسیار منظم و سریع بازی می کنند و در بازی مقابل این تیم باید به این نکات از سوی ملی پوشان توجه شود.دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و چین روز سه شنبه در ورزشگاه المپیک شهر شن یانگ چین برگزار می شود.

 
دیدگاهتان را بنویسید