شیری از پرسپولیس جدا نمی‌شود

پرسپولیس اف سی:  مهدی شیری مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد در فصل آینده هم در این تیم ماندگار شود.
این در حالی است که اخبار زیادی در مورد تحقیق کادر فنی سرخپوشان برای پیدا کردن حداقل یک مدافع راست عالی به گوش می‌رسد، اما شایعات در مورد جدایی شیری، تکذیب می‌شود.
این بازیکن از وقتی به پرسپولیس پیوست، نتوانست نظر هواداران را جلب کند و حداقل جای رامین رضاییان یا صادق محرمی را برای سرخ‌ها بگیرد.
او البته از حسین ماهینی، مدافع بهتری بود و توانست کاپیتان دوم پرسپولیس را نیمکت‌نشین کند و این نیمکت‌نشینی تا جایی پیش رفت که در نیم فصل، یحیی گل‌محمدی قید ادامه همکاری با ماهینی را زد و به او مجوزی برای ماندن در پرسپولیس و خداحافظی احتمالی با پیراهن این تیم را نداد.

حالا شیری تنها مدافع راست پرسپولیس به حساب می‌آید که توانایی حضور در ترکیب اصلی را دارد، اما اخبار زیادی در مورد جذب حداقل یک مدافع راست دیگر به گوش می‌رسد و یحیی هم بی‌میل نیست این بازیکن را به تیمش اضافه کند. حتی بحث‌هایی در مورد بازگرداندن صادق محرمی یا رامین رضاییان هم به گوش می‌رسید، اما بیشترین اخبار حاکی از جذب دانیال اسماعیلی‌فر است.
مدافعی که می‌گویند تا پایان نیم‌فصل لیگ بیستم با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد دارد، اما از گوشه و کنار می‌شنویم که سرخپوشان برای پر کردن رقم رضایتنامه این بازیکن، طرح‌های جذابی دارند و از حالا به فکر بودجه هستند تا برای جذب دانیال، مشکلی نداشته باشند.
با این شرایط، احتمال دارد شیری در فصل بیستم در کنار اسماعیلی‌فر، گزینه‌های یحیی برای سمت راست دفاع باشد.
دیدگاهتان را بنویسید