طارمی، گزینه باشگاه نفت برای معاوضه با بیرانوند

مسئولان باشگاه نفت تهران پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان با مهاجم پرسپولیس را به سرپرست این باشگاه داده و منتظر پاسخ وی هستند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، پس از آنکه سرپرست باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، انتقال بیرانوند به تیم پرسپولیس منتفی نشده و منتظر پاسخ مسئولان باشگاه نفت هستیم، مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت که به صورت شفاهی پیشنهاد معاوضه دروازه‌بانشان را با یکی از بازیکنان پرسپولیس به سرپرست این باشگاه داده است و تا ۷۲ ساعت آینده منتظر پاسخ طاهری هستند.

سؤال اما این بود که نام بازیکن مدنظر نفتی‌ها چه بوده است؟ پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد با توجه به اینکه جدایی نانگ از تیم نفت تقریبا قطعی به نظر می‌رسد آنها به دنبال جذب یک مهاجم بوده و به همین دلیل پیشنهاد معاوضه علیرضا بیرانوند با مهدی طارمی را به سرپرست باشگاه پرسپولیس داده‌اند و منتظر پاسخ وی هستند. پیشنهادی که بعید به نظر می‌رسد با پاسخ مثبت پرسپولیسی‌ها همراه باشد.

طارمی در حال حاضر با ۱۱ گل آقای گل لیگ برتر است.
4 thoughts on “طارمی، گزینه باشگاه نفت برای معاوضه با بیرانوند

    1. رضا براری

      سلام ; عزیز دوستان همراهی نمیکنن تنهایی هم خیلی سخته مدیریت این سایت , اگه همه دوستان همکاری میکردن الان اینجوری نمیشد

  1. sepehr8

    دیگه همینمون مونده خداییش….ما طارمی رو با مسی و رونالدو هم عوض نمی کنیم…این نفتی ها هم فکر کردن چه خبره….می خوان سوء استفاده کنن……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *