طارمی: بعد از بازی با ملوان به دربی فکر می‌کنم

پرسپولیس اف سی: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بود و نبود من در ترکیب بستگی به تصمیم سرمربی دارد ولی دلیلی نمی بینم که به خاطر کارت زرد به میدان نروم.برانکو هم اعلام کرده برایش دربی و غیر دربی فرقی ندارد و امتیازها کامل بازی با ملوان را می خواهد.

به گزارش پرسپولیس اف سی، مهدی طارمی در دیدار با سیاه جامگان اخطار گرفت تا حالا بود و نبودش در دربی به یک نکته مهم تبدیل شود. او که برای عزاداری روزهای پایانی دهه محرم روانه زادگاهش بوشهر شده بود با سایت رسمی خود گفت و گویی داشت که در ادامه می خوانید:

*عزاداری هایتان مقبول درگاه حق و به قول بوشهری ها «مرواتون همه سال.»چه شد که روانه بوشهر شدی؟

عزاداری ها در کشور ما هر جا و نقطه ای به یک شکل و شیوه برگزار می شود و مراسم‌ها سنتی بوشهری ها هم زبانزد خاص و عام است. دلم برای این مراسمات تنگ شده بود و نیاز به یک تقویت روحی هم داشتم. با هماهنگی کادر فنی مرخصی گرفتم و به بوشهر آمدم.

*بازی با سیاه جامگان و صحنه مشکوک به پنالتی.

آن بازی گذشته و حرف زدن درباره آن بی فایده است اما باور کنید روی من مرتکب خطای پنالتی شدند.فیلم بازی هست و می توانید به دقت بررسی کنید اما متاسفانه داور تمارض تشخیص داد و کارت زرد گرفتم.

*یک کارت زرد سرنوشت ساز که حالا می تواند دیدار با ملوان را برای تو حساس کند.در این دیدار به میدان می روی؟

بود و نبود من در ترکیب بستگی به تصمیم سرمربی دارد ولی دلیلی نمی بینم که به خاطر کارت زرد به میدان نروم.برانکو هم اعلام کرده برایش دربی و غیر دربی فرقی ندارد و امتیازها کامل بازی با ملوان را می خواهد.

*می توانید این هفته طلسم نبردن ها در دیدارهای خانگی را بشکنید؟

بحث طلسم شکستن نیست.ما باید برای ارتقا جایگاهمان در جدول برنده شویم و البته ملوان هم نشان داده تیم خوبی است و حمید استیلی هم که حق استادی گردن من دارد همیشه تیم هایش هجومی بازی می کنند. به نظرم دیدار زیبایی را شاهد باشیم و انشاالله سه امتیازش به ما برسد.

*دربی را چگونه می بینی؟

الان در مورد دربی حرفی ندارم. بعد از بازی با ملوان به دربی فکر می کنم.

*برادرت محمد هم در ایرانجوان خوب چیپ می زند.

محمد بازیکن خوبی است و به حقش نرسیده . ایرانجوان هر ساله بازیکنان خوب زیادی را به فوتبال ما معرفی می کند و خوشحالم که بعد از چندسال ، جمعی از شاهیی های قدیم هم تیم جدیدی را در دسته دوم با نام شاهین شهرداری تاسیس کرده اند و این تیم هم می تواند نام شاهین را زنده نگه دارد. حیف است به فوتبال بوشهر بی توجهی شود. شما الان به فجرسپاسی نگاه کنید. صدرنشین لیگ یک است و استخوانبندی اصلی آن را بازیکنان بوشهری تشکیل می دهند. برادران کریمیان، میلاد صارمی، مهدی چاه‌کوتاه‌زاده، ابراهیم صالحی و شاهرخ غلامرضا پور در آن تیم نقش زیادی دارند. بوشهر پر از استعداد است و کاش مسئولان ،فوتبال استان را حمایت کنند.

*راستی انگار مدارک ماشینی که به مجتبی محرمی داده بودی هنوز دست او نرسیده.

زمانی که قرار بود ماشین را تحویل من بدهند بر اساس شماره ملی و محل صدور شناسنامه پلاک بوشهر دادند و نشانی منزل پدرم در بوشهر را گرفتند تا مدارک را به آنجا پست کنند.یکسری مدارک هم خود شرکت سازنده خودرو داد که من تحویل آقا مجتبی دادم ولی نمی دانم چرا مدارک پلاک مانند برگ سبز و کارت هنوز ارسال نشده و چندبار هم پیگیری کرده ام اما نتیجه نگرفته ام. شرمنده آقا مجتبی هستم و امیدوارم مسئولین سازمان لیگ که نقش اصلی در واگذاری خودروها را داشتند پیگیری کنند تا مدارک به دستم برسد و تقدیم آقا مجتبی کنم.

*از راه اندازی سایت شخصی ات راضی هستی؟

اتفاقا خوب شد این سئوال را پرسیدید. من در فوتبال اگر به جایی هم رسیده ام بخشی از آن را مدیون رسانه ها هستم. دوستانی که در رسانه هم با تعریف و هم با نقد به موقع خود به من کمک های زیادی کرده اند حق زیادی بر گردن من دارند و اتفاقا برخی از همین دوستان بعد از راه اندازی سایت تماس گرفته و گفتند کار خوبی کردی. من هم می دانم هر فوتبالیستی یا نه فقط فوتبالیست بلکه هر ورزشکاری به تعامل با رسانه نیاز دارد و این تعامل و رابطه حرفه ای همه جای دنیا وجود دارد. راه اندازی سایت به معنای فاصله گرفتن از رسانه ها نیست اما از دوستان رسانه ای می خواهم به من حق بدهند که مثلا ساعت ۱۲ شب یا مثلا ساعت استراحت در وسط روز وقت مصاحبه نیست و من یا هر فوتبالیستی هم به استراحت نیاز داریم. انتظار دارم بی دلیل از قول من مصاحبه منتشر نکنند و حرف‌هایی را ننویسند که روحم هم خبر ندارد. قبلا هم گفته ام. من هنوز به اصول رفتار و گفتار رسانه ای اشراف ندارم. تعارف که نداریم و باید خیلی مسائل را یاد بگیرم تا مبادا برای خودم و تیمم حاشیه ایجاد کنم. از همه اصحاب رسانه که به من کمک کرده و در پیشرفتم نقش داشته اند ممنونم. همانگونه که قبلا هم گفته بودم تا دربی فقط با سایت خودم حرف می زنم و بعد از آن هم ناچارم فقط با دو سه تا رسانه مورد اعتماد که در بیان حرف‌هایم حقایق را بدون کم و زیاد می نویسند حرف بزنم تا دچار حاشیه نشوم.
دیدگاهتان را بنویسید