طاهری:شرمندگی اصفهانیان دردی دوا نمی کند/نشان دادن پول به داوریعنی چه؟

پرسپولیس اف سی:سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:متاسفانه قربانی مسائلی شدیم که بخشی از آنها داوری است.شرمندگی اصفهانیان چه سودی برای پرسپولیس دارد؟

علی اکبر طاهری درباره اشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس و اینکه اصفهانیان گفته است که بازیکن ذوب آهن می توانسته به داور بگوید که توپ به دست صادقی نخورده است اظهار داشت:سرپرست تیم ما رفت و با داور صحبت کرد.یکی از کسانی که دوربین داشته است،به خوردبین می گوید و حتی خوردبین صحنه را می بیند و بلافاصله جهانبازی موضوع را منتقل می کند.جهانبازی می گوید خدا کند اشتباه نکرده باشم.

وی ادامه داد:فیرپلی باید در رفتار و گفتار باشد.11 بازی است و 4 داور محروم می شوند چون برای پرسپولیس سوت های اشتباه می زنند.دوست دارید نظر کارشناسی بدهم؟اگر جایی که هند نمی شود و از بنگر هند می گیرند،با استوک روی سینه عالیشاه می روند و خطا نمی گیرند.وقتی صادقی را اینطور اخراج می کنند چه باید گفت؟من فوتبال را بلدم اما هیچ وقت از حوزه خودم بیرون نمی روم.خودتان بیایید این بحث ها را کنار هم بگذاریم.به چه نتیجه ای می رسید؟

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود:چقدر ما سرمایه گذاری کردیم؟چقدر برای شادی دل هواداران کار کردیم؟ذره ای هم حاشیه نداریم.شرمندگی اصفهانیان چه سودی برای پرسپولیس دارد؟

وی ادامه داد:از رسانه ها می خواهم این بحث را لوث نکنند.اتفاقات رخ داده چه ارتباطی به اضافه وزن جهانبازی دارد؟بی اعتمادی که الان وجود دارد باید برگردد.تماشاگری که به استادیوم می آید آیا این حالت را ندارد که نتیجه از قبل رقم خورده است؟بگذارید مردم از فوتبال لذت ببرند.چرا همه از دربی تعریف می کنند؟دربی همه جوره خوب بود چه فرهنگی و چه ورزشی.من هر بار خودم را متوجه مسولیتم می بینم خیلی ناراحت می شوم.متاسفانه قربانی مسائلی شدیم که بخشی از آنها داوری است.

طاهری افزود:من خواندم که برخی هواداران در بازی پرسپولیس و ذوب آهن اسکناس به داور نشان دادند.آقای اصفهانیان!چرا می خواهید از این موضوع ساده بگذرید؟این بحث ساده ای نیست.نشان دادن پول به داور یعنی چه؟چرا 4 داور هر 4 تا به خاطر پرسپولیس باید محروم شوند؟من هیچ وقت به هیچ داوری اهانت نمی کنم.ما می نشینیم و پس از چند ساعت تحلیل می کنیم.ولی داور باید در لحظه تصمیم بگیرد.حرف من این است که چرا سریالی علیه پرسپولیس سوت زده می شود؟
دیدگاهتان را بنویسید