طاهری : جشن قهرمانی پرسپولیس بر سر مزار هادی نوروزی برگزار می‌شود

 

 

جشن قهرمانی پرسپولیس بر سر مزار هادی نوروزی برگزار می‌شودتقدیر سرپرست باشگاه پرسپولیس از هواداران

 

پرسپولیس اف سی – سرپرست باشگاه پرسپولیس از حضور گسترده هواداران در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم تقدیر کرد.

 

علی اکبر طاهری در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم و دیدار برابر پدیده در حضور هواداران، شور و شعف خاصی را به ارمغان آورد و این در شرایطی بود که حضور گسترده هواداران این قهرمانی را دو چندان کرد.

 

وی افزود: پرسپولیس در دیدار برابر پدیده نمایش خوبي  داشت و این پیروزی ارزش قهرمانی پرسپولیس را دو چندان کرد. چرا که این برتری و این دیدار می‌تواند روحیه بازیکنان را برای بازی برابر الهلال دو چندان کند.

 

طاهری در خصوص عدم حضور هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید سرخپوشان روی سکوی قهرمانی خاطرنشان کرد: هاني به همراه پدربزرگ خود از سوي باشگاه به اين مراسم دعوت شدند و حتي پيش از اعزام تيم به ورزشگاه در هتل پيش ما بودند. بعد از اينكه سيد جلال حسيني جام را بالاي سر برد هاني به همراه عمو و پدربزرگ خود به همراه مدير اداري به كنار سكو آمدند كه در نزديكي سكو گويا خانواده نوروزي ناراحت شده و مانع از آمدن هاني در جمع بچه ها مي شوند.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که این جشن از سوی سازمان لیگ تهیه و تدارک دیده شده بود و سازمان ليگ در نامه اي كه براي ما ارسال كرده بود صراحتاً عنوان نمود كه تنها افرادی مي توانند روي سكو بروند كه آي دي كارت اين سازمان را در اختيار دارند، حتی ماساژورها و برخی اعضای تداركات تیم هم از سوي سازمان ليگ منع شده بودند كه پس از اهداي جام به آنها اجازه ورود داده شد.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت: تیم فوتبال پرسپولیس بامداد پنجشنبه عازم عمان می‌شود و این در حالی است که پرسپولیس بازی حساسی را در مسقط عمان برابر الهلال برگزار خواهد کرد، به همين دليل ما در جشن قهرمانی که از سوی باشگاه فرهنگی ورزشي پرسپوليس برگزارمي شود یاد و خاطر کاپیتان فقید خود را گرامی داشته  و آن را  بر سر مزار هادی نوروزی، برگزار مي كنيم.

 

طاهری در پایان بار دیگر از حضور گسترده هواداران در دیدار پرسپولیس برابر پدیده و حضور در مراسم جشن قهرمانی سرخپوشان تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود این روند و این قهرمانی‌ها در ایران و آسیا تداوم داشته باشد.

 
دیدگاهتان را بنویسید