طاهری مثل بعضی نیست که جیب شان را پر کردند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه صحبت هایی را با سه تیم الوصل ، الاهلی و النصر انجام داده است و از آنجایی که لیگ امارات قبل از حضور ما تعطیل می شود فکر نمی کنم مشکلی برای بازی دوستانه داشته باشیم.

پرسپولیس اف سی:  محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت وضعیت این تیم اظهارداشت: بعد از بازی آخر ما بچه ها چند روزی استراحت کردند و کارمان را شروع می کنیم تا آماده سفر به امارات شویم. صدرنشینی لذت بخش است اما همه ما و به ویژه آقای برانکو همواره به بازیکنان می گوییم این صدرنشینی فعلا نباید ما را از مسیرمان دور کند. پرسپولیس فقط باید قهرمان شود و وقتی می توانیم جشن بگیریم که به این هدف رسیده باشیم.

وی درباره اردوی امارات خاطرنشان کرد: این اردو 10 روزه و در باشگاه ایرانیان دوبی برگزار می شود. در آنجا دو بازی دوستانه برگزار خواهیم کرد. باشگاه صحبت هایی را با سه تیم الوصل ، الاهلی و النصر انجام داده است و از آنجایی که لیگ امارات قبل از حضور ما تعطیل می شود فکر نمی کنم مشکلی برای بازی دوستانه داشته باشیم.

خوردبین درباره غیبت مصدومان این تیم در اردوی امارات گفت: ما می خواهیم بیرانوند را با خودمان ببریم و صحبت هایی را هم  انجام داده ایم و به احتمال 99درصد علیرضا در اردوی امارات حاضر خواهد بود.

سرپرست پرسپولیس درباره حذف تیم قشقایی از جام  حذفی در حالی که همین تیم پرسپولیس را از گردونه مسابقات کنار زده بود بیان داشت: چیز عجیبی نیست. جام حذفی به همین دلیل قشنگ است. ما می توانستیم در آن تاریخ بدون ملی پوشان مان بازی نکنیم. وقتی هم بازی کردیم می توانستیم در پنالتی ها پیروز شویم اما همین نتایج عجیب در همه جای دنیا رقم می خورد.

خوردبین که بعد از بازی پرسپولیس  و صنعت نفت مصاحبه  ای را انجام نداده بود درباره حرف و  حدیث ها مبنی بر درگیری طاهری و طارمی گفت: اصلا درست نیست. مهدی طارمی مدیر باشگاه را فقط در  حد یک سلام و علیک ملاقات کرد. متاسفانه خودمان هم نمی دانیم که چه کسی این اخبار را به بیرون از اردو می دهد. آن شب 10 دقیقه بعد از آنکه اسپانسر باشگاه برای تهیه فیلم به اردو آمد این خبر را به خبرگزاری ها دادند. خدا کند بتوانیم آن فردی که چنین کاری می کند و از داخل مجموعه اخبار غلط به بیرون می دهد را پیدا کنیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور مسعود سلطانی فر در راس وزارت ورزش گفت: آقای  گودرزی هرچه بود زحمت خودش را کشید و امیدوارم آقای سلطانی فر بتواند تحولی عظیم در ورزش به خصوص در فوتبال ایجاد کند.

وی درباره این موضوع که گفته می شد گودرزی پرسپولیسی است و هوای این تیم را دارد گفت: اصلا اینگونه نبود. من یکی، دو بار با آقای گودرزی صحبت کردم و می گفت ما می خواهیم درست کار کنیم.می گفت وقتی کار درست را انجام می دهیم می گویند پرسپولیسی هستی. به نظر من همان روزی که آقای گودرزی جلوی یکسری از مسایل داوری علیه پرسپولیس ایستاد خیلی ها فکر کردند او پرسپولیسی هست در  حالی که به نظر من نگاه او رنگی نبود.

خوردبین در پایان درباره شایعه تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس اذعان داشت: به نظر من  طاهری بد کار نکرده است. همه می دانند که من حرف حق را می زنم. ایشان کارنامه خوبی داشته است ما پارسال با تفاضل گل قهرمان نشدیم و امسال هم صدرنشین هستیم. انگار عده ای دوست دارند آدم هایی به پرسپولیس بیایند که فکر جیب شان باشند. آقای طاهری  مثل بعضی ها که به پرسپولیس آمدند و جیب هایشان را پراز پول کردند و رفتند نیست.او نه مصاحبه اضافه می کند و نه دنبال مطرح کردن خودش است. تا الان هم مطالبات بچه ها را سر موقع پرداخت کرده و همه از او راضی هستند.

 
دیدگاهتان را بنویسید