طبیعت زیبای گوام؛ فقط ورزشگاه استاندارد نیست!

طبیعت زیبای گوام؛ فقط ورزشگاه استاندارد نیست!

پرسپولیس اف سی:  کارلوس کی روش و شاگردانش بعد از سفری 25 ساعته از سئول وارد دهکده دودئو شدند تا خود را برای بازی صبح فردا مقابل گوام آماده کنند. سوای از تمام مشکلاتی که این سفر برای کاروان تیم ملی داشت اتفاقات رخ داده در چند روز اقامت در این جزیره تحت سلطه آمریکا هم برای ملی پوشان جالب توجه بود تا این سفر برای آنها به عنوان یکی از خاطره انگیزترین سفرهای چند سال اخیر ثبت شود.

سختی سفر به این جزیره برای ملی پوشان با اسکان در یکی از زیباترین هتل های دنیا در سواحل اقیانوس آرام تا حدودی از بین رفت چون ملی پوشان در چند روز گذشته لحظات شیرین و نابی را در هتل هیلتون گوام سپری کردند .هتلی پنج ستاره با بهترین امکانات برای توریست های سراسر دنیا که حاضرند برای چند شب اقامت در این جزیره زیبا چندین هزار دلار بپردازند. هتل هیلتون علاوه بر قرار گرفتن رد یکی زا زیباترین نقاط جزیره گوام همواره میزبان توریست های بی شماری است و از آن مهم تر همه نوع غذا برای سرو هم دارد. ملی پوشان در این چند روز هر وقت فرصت پیدا کرده اند لحظات خود را در تراس های رو به ساحل و اقیانوس سپری کردند.

اما در کنار این دو موضوع زمین ورزشگاه محل بازی به یکی از دغدغه های دیگر ملی پوشان تبدیل شده چون برای بازی در این زمین موکتی بازیکنان باید از کفش های مخصوص سود ببرند تا احتمال آسیب دیدگی شان به حداقل برسد. نکته این که فدراسیون فوتبال می توانست با تشریح وضعیت این ورزشگاه که اصلا شرایط استاندارد ندارد بازی را به مکانی دیگر منتقل کند اما از این کار منصرف شد.

01075673

01075674

6fb51be8-70c3-46c6-8214-fe1c1957001b-cb

01075676

01075677
دیدگاهتان را بنویسید