عالیشاه: پیشنهاد یونان هنـــوز هست

پرسپولیس اف سی: امید عالیشاه هافبک تهاجمی پرسپولیس با رد این شایعه که گفته می‌شود بازیکن مدنظر نفت تهران برای معاوضه با بیرانوند است، می‌گوید به هیچ‌وجه بازیکن مدنظر نفت، من نیستم و هیچ شخصی از باشگاه نفت و یا از باشگاه پرسپولیس در خصوص حضورم در باشگاه دیگری با من حرفی نزده و مسائل اخیر هم فقط شایعه‌ای بیش نبوده و نیست.
 بازيكن پرسپوليس ادامه مي‌دهد: چندي قبل اين خبر شنيده شد كه باشگاه نفت به دنبال مهدي طارمي است كه بازيكن ما هم قاطعانه جواب داد به هيچ‌ تيمي جز پرسپوليس فكر نمي‌كند و تا آخر قراردادش هم در اين تيم خواهد ماند كه به نظرم اين موضوع مهم بود و نشان از علاقه و تعصب بازيكن ما به پرسپوليس داشت.

عاليشاه در مورد پيشنهاداتش از خارج از ايران نيز تأكيد كرد: چند تيم بلژيكي و يوناني كماكان خواهان حضور من هستند اما من گفتم به هيچ‌وجه در صدد رفتن به تيم ديگري نيستم و فقط به پرسپوليس فكر مي‌كنم.

عاليشاه در رابطه با دلايل غيبتش نيز خاطرنشان كرد: فقط به دليل امتحانات دانشگاهي‌ام در چند روز تمرين پرسپوليس حضور نداشتم و غيبتم هم هيچ دليل ديگري نداشت هرچند در اين رابطه متأسفانه حاشيه‌هاي ديگري درست كردند كه برايم اصلاً مهم نيست.

بازيكن تهاجمي سرخپوشان در پايان در رابطه با شركت تيم‌شان در جام شهدا نيز خاطرنشان كرد: حضور ما در جام شهدا مطمئناً به سود تيم خواهد بود چون ما در تعطيلي ليگ نياز به انجام بازي داريم و بدون شك اين مهم هم فقط با انجام ديدارهاي مختلف براي تيم ما ميسر خواهد شد. در حال حاضر برگزاري بازي‌هاي جام شهدا بهترين فرصت براي تيم ماست كه با حضور در آن به بهترين شكل خودمان را براي استارتي پرقدرت در نيم‌فصل دوم آماده كنيم.

عاليشاه در مورد امكان جبران فاصله 5 امتيازي پرسپوليس با صدر و ديدارهاي حساس تيم‌شان با سپاهان و ذوب‌آهن خاطرنشان كرد: هدف ما بازي به بازي پيش رفتن است، به همين دليل به استقلال كاري نداريم بلكه به اين موضوع خوب واقف هستيم كه با ادامه درخشش مانند چند بازي اخيرمان قادر خواهيم بود به صدر برسيم. در اين بين، بازي با سپاهان و ذوب‌آهن هم براي تيم‌مان خيلي مهم است چون دو تيم پرقدرت اصفهاني جزو مدعيان قهرماني محسوب مي‌شوند./خبرورزشی
دیدگاهتان را بنویسید