عزیزیان: بیرانوند وارد حاشیه نشود دروازه پرسپولیس و تیم ملی را بیمه می‌کند

پرسپولیس اف سی:  مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پیکان گفت: اگر علیرضا بیرانوند وارد حاشیه نشود می‌تواند برای سال‌های آینده دروازه پرسپولیس و تیم ملی را بیمه کند.

سعید عزیزیان که در سومین روز از نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها میهمان غرفه تسنیم بود، درباره آخرین شرایط تیم پیکان در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: پیکان امسال با حضور مجید جلالی و کادر خوبی که دارد و همچنین بازیکنان جوان و مستعدی که جذب کرده توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و امیدوارم تا رتبه های بالای جدول صعود کرده و جایگاه خود را تثبیت کنیم.

وی افزود: در تیم ما سرپرست خوبی به نام طهماسبی حضور دارد که واقعا سنگ تمام گذاشته است. خوشبختانه مجموعه باشگاه زحمات زیادی می کشد تا این تیم در لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشد.

مربی دروازه بان های پیکان درباره هدفگذاری این تیم برای فصل جاری گفت: هدف ما در درجه اول آن است که بتوانیم در لیگ برتر باقی بمانیم. پیکان در چند فصل گذشته همواره به صورت آسانسوری بین لیگ برتر و دسته اول در حرکت بوده اما امسال امیدوارم با کادر فنی و مدیریت خوبی که در اختیار دارد در لیگ برتر باقی بماند. هدف بعدی ما کسب رتبه های بالای لیگ است که باشگاه نیز در راستای این مسئله تلاش زیادی می کند.

عزیزیان با اشاره به حضور علیرضا بیرانوند در دروازه پرسپولیس عنوان کرد: بیرانوند می تواند برای سال های سال دروازه پرسپولیس و تیم ملی را بیمه کند به شرط آنکه وارد حاشیه نشود. تیم های بزرگ همواره حاشیه هایی در کنار خود دارند و بیرانوند باید از این حاشیه ها دوری کند.

وی در خصوص مصدومیت بیرانوند و غیبت او در بازی های آینده پرسپولیس و تیم ملی گفت: در تیم ملی گلرهای خوبی همچون حقیقی و اخباری حضور دارند که به نظرم غیبت بیرانوند مشکلی را ایجاد نمی کند در پرسپولیس هم عملکرد دروازه بان خارجی بد نبود اما امیدوارم بیرانوند هر چه سریعتر به بهبودی برسد و به دروازه پرسپولیس بازگردد.
دیدگاهتان را بنویسید