علی علیپور: مگر تیم صدرنشین هم حاشیه دارد؟

پرسپولیس اف سی:علی علیپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار کرد: شرایط ما بسیار خوب است. با نتایج خوبی که گرفتیم الان صدرنشینیم و از این بابت کاملا راضی هستیم. امسال آقای طاهری تلاش زیادی انجام دادند تا باشگاه به ثبات مالی برسد. فکر می‌کنم در این امر هم موفق عمل کردند و با نظم تاکتیکی که برانکو ایجاد کرده توانسته‌ایم بازی‌های خوبی را در درون زمین انجام بدهیم و نتیجه‌ بگیریم.

او در ادامه درباره این که چند بازی را به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد و در دو بازی اخیر هم به عنوان بازیکن فیکس برای پرسپولیس بازی کرده است، هم گفت‌: بازی کردن یا نکردن من به تصمیم برانکو بر می‌گردد. من هم به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم بهترین تمرین را انجام بدهم تا هر وقت سرمربی تیم صلاح دید برای تیم بازی کنم. من تابع تصمیم سرمربی هستم. مهم‌تر از بازی کردن من نتیجه‌ گرفتن پرسپولیس است.

مهاجم پرسپولیس در ادامه درباره این که در دو بازی اخیر فرصت‌های گلزنی زیادی را از دست داده، گفت‌: من به عنوان یک بازیکن وقتی وارد زمین می شوم با تمام وجودم برای تیمم تلاش می‌کنم. در بازی‌های اخیر هم که به عنوان بازیکن فیکس بازی کردم تمام تلاشم را انجام دادم تا دستورات تاکتیکی برانکو را در درون زمین اجرا کنم و وظیفه‌ای که به من محول شده را انجام بدهم. درست است که فرصت‌های گلزنی را از دست دادم، اما مهم این است که تیم به پیروزی برسد. من هم در تمرینات تلاش می‌کنم تا با انجام تمرینات تخصصی مشکل گلزنی‌ام برطرف شود. همه بازیکنان تلاش می‌کنیم مهدی طارمی در انتهای فصل آقای گل شود و امید عالیشاه هم با پاس‌های خوبش در تیم ما بدرخشد. امیدوارم پای من هم به گلزنی باز شود.

علیپور در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید خودتان برای تیم‌تان حاشیه ایجاد می‌کنید؟ گفت‌: من که در تیم هستم هیچ‌گونه حاشیه‌ای نمی‌بینم. مگر می‌شود تیمی صدرنشین جدول باشد و حاشیه داشته باشد؟ در تیم ما حاشیه‌ای وجود ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به عنوان یک فوتبالیست آرزو دارم پیراهن تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورم را بپوشم. می‌دانم کارلوس کی‌روش لیگ را به خوبی زیر نظر دارد و بهترین بازیکنان را به تیم‌ ‌ملی دعوت می‌کند. من تمام تلاشم را می‌کنم تا در آینده نزدیک نظر کی‌روش را به خودم جلب کنم و به تیم‌ ‌ملی دعوت شوم تا ان‌شاء‌الله مسافر روسیه باشم. آرزو دارم برای تیم‌ ‌ملی کشورم در جام جهانی بازی کنم.
دیدگاهتان را بنویسید