علی پور: ما با این ناداوری ها هم قهرمان می شویم

پرسپولیس اف سی:  علی علیپور در خصوص عذرخواهی تیم داوری دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس از سرخ‌پوشان و همچنین محرومیت چهار جلسه‌ای که برای آنها در نظر گرفته شده، اظهار داشت: «چه فایده‌ای دارد. مگر نتیجه بازی برمی‌گردد. کاری که این فصل چندین و چندبار رخ داده و پس از آن می‌گویند داور را چهار جلسه محروم کرده‌ایم. ما نیازی به عذرخواهی داور نداریم. برای ما نتیجه بازی مهم بوده که از دست رفته و بازی را واگذار کرده‌ایم.»

وی با بیان این موضوع که خودم هم نمی‌دانم چرا امسال داوران در دیدارهای حساس علیه ما سوت می‌زنند، یادآور شد: «هنوز هم متعجبم چرا داوران دچار این اشتباهات سهوی می‌شوند. اگر یک یا دو بازی بود،‌ اتفاقی طبیعی به نظر می‌رسید اما حالا که در بیش از ۵ بازی است که اسیر این اشتباهات می‌شویم، ناخواسته به گونه‌ای دیگر فکر می‌کنیم. در بازی با ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی هم توپ به سینه محسن بنگر خورد و متاسفانه داور پنالتی گرفت. در بازی با سایپا توپ به صورت رامین رضاییان خورد و باز هم داور به اشتباه پنالتی گرفت. بعد هم داور را محروم می‌کنند اما این محرومیت چه فایده‌ای برای پرسپولیس دارد.»

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: «سه امتیازهای حساسی که در این دیدارها از دست دادیم باعث شده که در لیگ جایگاه حقیقی‌مان را نداشته باشیم. در جام حذفی هم که به همین نحو از دور مسابقات کنار رفتیم. خوب در پایان فصل می‌گویند تیم موفق نبوده در حالی که کمتر کسی هست که یادش باشد داوران تیم را زمین زده‌اند. امیدوارم که اشتباهات داوری به حداقل ممکن برسد و بعد از این برای ما و تمامی تیم‌ها درست سوت بزنند. بهر حال داوران هم فشار روی شان است و باید به آنها کمک کرد که با اشتباهات‌شان هیچ تیمی را قربانی نکنند.»

علیپور در مورد اینکه چه عواملی باعث شده که پرسپولیس این فصل این‌قدر هماهنگ و یکدست بازی می‌کند، بیان کرد: «بازیکنان جوان و باتجربه تیم شناخت خوبی نسبت به هم پیدا کرده‌اند. خوب این شناخت باعث شده تا نیازهای یکدیگر را درون زمین رفع کنیم. بزرگترهای تیم مثل محسن بنگر و علیرضا نورمحمدی به خوبی بچه‌ها را هدایت می‌کنند. ادامه این روند باعث خواهد شد تا با قدرت بیشتری به مصاف حریفان برویم و امتیازهای بیشتری را جمع کنیم. مطمئنا در آینده بهترین پرسپولیس سال‌های اخیر فوتبال ایران را خواهید دید و در جایگاه بسیار خوبی قرار خواهیم گرفت. فقط امیدوارم که با دقت بالای داوران اسیر اتفاقات تلخ دیگری نشویم.»

مهاجم پرسپولیس در مورد اینکه به رغم مشکلات مالی که به احتمال فراوان تا پایان فصل با آن درگیر خواهند بود، تیم‌شان شانس قهرمانی در لیگ دارد یا خیر، عنوان کرد: «با این فوتبال خوب و روانی که ارائه می کنیم احتمال قهرمان شدن‌مان زیاد است. شک نکنید که پرسپولیس به زودی در میان مدعیان قهرمانی قرار می‌گیرد و سایه‌اش بر سر تیم‌های دیگر سنگین خواهد شد.»

علیپور در مورد اینکه به نظر خودش چرا در تیم ملی امید جایی ندارد و تعطیلی لیگ به خاطر بازی‌های تیم ملی بزرگسالان به تیم پرسپولیس لطمه نمی‌زند، تصریح کرد: «در خصوص تیم امید ترجیح می‌دهم سکوت کنم و حرفی نزنم. حضور تیم ملی هم در بازی‌های مقدماتی جام جهانی اهمیت خاصی دارد. ما عادت کرده‌ایم به این تعطیلی‌ها و در خلال آن به تمرینات بدنسازی مشغول می‌شویم. خدا رو شکر جواب این بدنسازی‌ها را هم گرفته‌ایم و مقابل حریفان‌مان از لحاظ بدنی کم نمی‌آوریم. امیدوارم تیم ملی هم در بازی‌هایی که پیش رو دارد موفق باشد و با قدرت راهی جام‌جهانی شود.»
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of