فردا 14 هادی داریم

پرسپولیس اف سی: برانکو ایوانکوویچ آماده دربی است. او که مزه پیروزی مقابل استقلال هنوز زیر زبانش است، می‌گوید این بار هم می‌خواهد استقلال را ببرد. با برانکو در آستانه دربی حرف زدیم:

دیروز طوری صحبت کردید که انگار مطمئن هستید استقلال را می‌برید؟
چیزی به نام اطمینان در فوتبال وجود ندارد اما با شناختی که از تیم خودم دارم، تیم را برای پیروزی به زمین می‌فرستم.

یعنی از دقیقه اول هجومی بازی می‌کنید؟
اصلاً، شاید با ۶ مهاجم بازی کردم. من یک تیم تهاجمی دارم که ۵ تا ۶ عضو دارد. بسته به شرایط بازی، شاید این تعداد در حمله بیشتر شوند.

تیم شما خوب حمله می‌کند اماخوب گل نمی‌زند و موقعیت‌های زیادی از دست می‌دهد؟
خلق موقعیت خودش یک موفقیت است. وقتی تیم در جریان بازی موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کند یعنی تیم پویایی است. البته باید تلاش کنیم به جای استفاده حداقل از حداکثر موقعیت‌ها، بیشترین استفاده را از کمترین موقعیت‌ها داشته باشیم.

حتماً می‌دانید در دربی هم تیمی برنده است که از کمترین موقعیت بیشترین استفاده را کند. در دربی بعید است ده‌ها موقعیت نصیب یک تیم شود؟
دقیقاً ما هم تمرکزمان را روی همین نقطه گذاشته‌ایم. شاید گل‌هایی که در بازی‌های قبل نزدیم را به استقلال زدیم و انتقام تمام فرصت‌های از دست رفته را از استقلال گرفتیم!

ولی استقلال هم مثل شما بازی قبلی‌اش را برده و از لحاظ روحی شرایط خوبی دارد.
برای استقلال احترام زیادی قائل هستم. من رقیبان قوی را دوست دارم و استقلال هم یک رقیب قوی است اما تیم من مقابل تیم‌های قوی، بهتر بازی می‌کند. اگر استقلال در شرایط بدی به ما می‌رسید نگران کننده بود اما آنها هم مثل ما باانگیزه هستند و توقع دارم بازی قشنگ باشد.

در این بازی قشنگ جای هادی نوروزی خالی نیست؟
صددرصد، او کاپیتان تیم من بود و جایش خالی است اما فردا من ۱۴ هادی دارم. ۱۱ بازیکن اصلی و هر بازیکنی که تعویضی به زمین برود، یک هادی است و با تمام توان تلاش می‌کند این بازی را ببریم و به خانواده هادی نوروزی تقدیم کنیم.

منبع: خبر ورزشی
دیدگاهتان را بنویسید