فیلم بازی کردن مهدی طارمی در دیدار مقابل راه‌آهن + تصاویر

پرسپولیس اف سی: پس از آن که مهدی طارمی با گل های حساس خود سرخپوشان را در آستانه کسب یک برد ارزشمند قرار داد همه پرسپولیسی ها خوشحال بودند و از سر و کول طارمی بالا می رفتند اما تنها کسی که عکس العمل چندانی نداشت و خیلی خونسرد به مراسم بعد از گلش پرداخت طارمی بود.

طارمی پیراهنی را پس از گل به دست گرفته و به نمایش که گذاشت که تصویر چهره یک کودک سرطانی به نام محراب روی آن نقش بسته بود. اما جالب است بدانید این حرکت بخشی از یک فیلم سینمایی بود که دیروز به صورت زنده وسط بازی لیگ برتری فیلم‌برداری شد و این سکانس با همین سر و شکل در فیلم به نمایش درخواهد آمد.

نام این فیلم «عشق نیکان» به کارگردانی فرناز امینی است که به داستان زندگی دو کودک هوادار پرسپولیس و استقلال می پردازد که می خواهند بازیکن محبوب تیم های خود را از نزدیک ببینند و در این بین پس از آنکه کودک استقلالی موفق به برقراری ارتباط با آرش برهانی بازیکن محبوب خود می شود کودک پرسپولیسی دچار بیماری سرطان می شود و ماجراهایی پیش می آید…

در این فیلم که چهره های فوتبالی دیگری همچون محسن بنگر هم به جای شخصیت خود بازی کرده اند، هانی نوروزی فرزند هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس هم به ایفای نقش پرداخته است.
دیدگاهتان را بنویسید