قسم می‌خورم طارمی بهترین مهاجم ایران است

پرسپولیس اف سی: واکنش تماشایی بیرانوند روی پنالتی طارمی، حسابی مهاجم پرسپولیس را به دردسر انداخت. هواداران پرسپولیس که از بی‌دقتی‌ها طارمی عصبانی بودند به صفحه اینستاگرام او هجوم بردند و از این بازیکن انتقاد کردند. حالا علیرضا بیرانوند، تمام قد پشت طارمی ایستاده و گفته او بدون تردید بهترین مهاجم فعلی ایران است:

« من کاملا روی طارمی بابت اینکه در اردوهای تیم‌ملی با هم بودیم، آشنایی دارم. کادرفنی تیم‌ملی یکسری تمرینات اختصاصی برای گلرها و مهاجمان طراحی کرده بود و مهدی طارمی هم جزو کسانی بود که ضربه پنالتی ضربه چارچوب تمرین می‌کرد به همین جهت از او شناخت کاملی پیدا کرده بودم و می‌دانستم پنالتی‌اش را کجا می‌زند. قبل از آنکه وی بخواهد ضربه پنالتی را بزند به او گفتم که می‌دانم کجا می‌زنی. جالب اینجاست مهدی برعکس آن سمتی که من فکر می‌کردم ضربه را زد و خیلی خوب این کار را انجام داد ولی من توانستم پنالتی‌اش را بگیرم تا لحظه آخر هم با روحیه بالا درون دروازه ایستادم و پیش خودم گفتم خدا کند چیپ نزند!

من می‌توانم قسم بخورم که طارمی از بهترین مهاجمان ایران است و حسنی که دارد این است که خودش ایجاد موقعیت می‌کند و از آنجایی که خودش موقعیت می‌سازد قرار نیست همه‌اش را بزند ولی چند تا از آنها از دست می‌ رود . این موضوع طبیعی است باز هم می‌گویم طارمی از خطرناک‌ترین مهاجمان لیگ است.» در روزهای اخیر بازیکنان پرسپولیس و حتی رقبای این تیم، از طارمی زیر فشار هواداران دفاع کرده‌اند.
دیدگاهتان را بنویسید