قنبرپور: صحبت‌های برانکو به موقع بود,باید روی ضربات ایستگاهی تمرکز کنیم

 

پرسپولیس اف سی : مربی پرسپولیس گفت: برانکو مانند یک مربی حرفه‌ای عمل کرد و توصیه‌هایش به بازیکنان به موقع بود.

مصطفی قنبرپور در خصوص اینکه گفته می‌شود بازیکنان پرسپولیس با انگیزه در تمرینات حاضر نمی‌شوند و برانکو بابت این قضیه به بازیکنان تذکر داده است، اظهار داشت: اینکه سرمربی تیم لازم می‌داند توصیه‌‌هایی را در این شرایط حساس بازیکنان تیم داشته باشد دلیلش این نیست که آنها بی‌انگیزه شده‌اند. خوشبختانه بازیکنان با غیرت پرسپولیس به خوبی شرایط درک کرده و با انگیزه بالا در تمرینات حاضر می‌شوند و از هر لحاظ نیز برای بازی با اتراکتورسازی آماده هستند.

وی ادامه داد: برانکو یک مربی کاملا حرفه‌ای است و خیلی خوب می‌داند از لحاظ روحی و روانی چطور باید شاگردانش را آماده مسابقه کند. با توجه به این قضیه او روز پنجشنبه توصیه‌های خیلی خوبی به بازیکنان داشت و تاکید کرد که در این شرایط حساس تیم و مقطعی که در آن به سر می‌بریم آنها باید از هر نظر مراقب حاشیه‌ها بوده و با رعایت نکات حرفه‌ای در مسائل زندگی ورزشی‌شان، خود را در بهترین فرم قرار دهند.

قنبرپور با تاکید بر اینکه پرسپولیس فقط یک هدف مهم پیش‌رو دارد و آن هم قهرمانی در لیگ است، گفت: سرنوشت قهرمانی ما در بازی‌های حساسی که پیش‌رو داریم رقم می‌خورد و کوچکترین اشتباه دیگر جای جبران ندارد. بازی فردا با تراکتورسازی یکی از حساس‌ترین مسابقات پیش روی ما است که باید تحت هر شرایطی 3 امتیاز را بگیریم. اگر دو بازی باقی مانده خود تا پایان فصل را ببریم قدم محکمی برای قهرمانی برداشته‌ایم.

وی تراکتور‌سازی را یکی از نمایندگان خوب ایران در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد و گفت: در اینکه حریف‌مان در نیم فصل دوم لیگ متحول شده شکی نیست اما آنها با توجه به سفری که به امارات داشته‌اند و تغییرات آب‌وهوایی، طبیعی است که در بهترین شرایط به مصاف ما نیایند. البته ما اینطور فکر نمی‌کنیم و خود را برای رویارویی با یک حریف قدرتمند کاملا آماده کرده‌ایم.

قنبرپور در خصوص این مسئله که ضعف پرسپولیس در روی ضربات ایستگاهی به نوعی نقطه قوت تراکتورسازی محسوب می شود، خاطرنشان کرد: تراکتورسازی اکثر گل‌های خود را روی ضربات ایستگاهی به ثمر می‌رساند و از این لحاظ باید در این ضربات نهایت دقت را در جاگیری داشته باشیم. اینکه ما در این ضربات دچار ضعف هستیم را قبول ندارم و اعتقادم این است که اگر بازیکنان در هر دقیقه از بازی تمرکز خود را حفظ کنند کمتر اشتباه صورت می‌گیرد. متاسفانه در دو سه بازی در لحظات پایانی گل خوردیم و اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد الان صدرنشین لیگ بودیم.

قنبرپور در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش روز یکشنبه ورزشگاه آزادی پر خواهد شد یا نه، گفت: هواداران در مقاطعی که در انتهای جدول بودیم دست از حمایت ما نکشیدند و ما را شرمنده معرفت خود کردند. خوشبختانه الان شرایط تیمی ما بسیار بهتر شده و تبدیل به تیمی شده‌ایم که هواداران‌ انتظار دارند. مطمئنا در بازی با تراکتورسازی هم هواداران استقبال خیلی خوبی از تیم خواهند داشت و ان‌شالله با یک برد شیرین در کنار ارائه یک بازی جذاب از خجالت آنها در بیاییم.
دیدگاهتان را بنویسید