ماجرای محرومیت «سوشا» جهانی شد

پرسپولیس اف سی : شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» خبر محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی را در سایت رسمی خود منتشر کرد. در گزارش این سایت آمده است: دروازه‌بان پرسپولیس به دلیل پوشیدن شلواری با طرح «بابا اسنفجی» به مدت 6 ماه از بازی کردن محروم شد.

در ادامه این گزارش آمده: عکس این دروازه‌بان ایرانی که سه بازی ملی در کارنامه‌اش دارد، پیش از یکی از بازی‌های تیم فوتبال پرسپولیس به صورت آنلاین منتشر شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری‌های داخلی، این جریمه و مجازات به خاطر رفتار نامناسب این دروازه‌بان است.

در ادامه گزارش می‌خوانید: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که لباس مکانی یکی از دلایل این محرومیت است. اولین بار عکس سوشا مکانی در تاریخ ششم مِی در رسانه‌های اجتماعی دست به دست چرخید و رسانه‌های ایران شلوار سوشا مکانی را به بابا اسفنجی، شخصیت انیمیشنی آمریکایی تشبیه کردند.

«بی‌بی‌سی» در پایان نوشت: این حکم البته نهایی نیست و می‌تواند در دادگاه تجدید نظر تغییر کند، حکمی که می تواند به جنجال‌سازی قبلی سوشا مکانی که در ماه ژانویه به راه افتاد، مرتبط بشود. مکانی که در جام جهانی 2014 تیم ملی ایران را همراهی کرد، در ماه ژانویه بود که منتشر شدن عکس‌های شخصی‌اش با یک خانم سبب شد تا او سر از زندان اوین تهران در بیاورد.

597561_640
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of