مایکل لادروپ: بازی سختی با قهرمان ایران داریم

سرمربی تیم فوتبال الریان قطر گفت: هفت بار در لیگ قهرمانان شرکت کرده‌ایم و هیچ وقت صعود نکرده‌ایم و به همین دلیل می‌خواهیم این مرتبه صعود کنیم. بازی سختی با قهرمان ایران داریم.

پرسپولیس اف سی: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مایکل لادروپ سرمربی تیم فوتبال الریان قطر در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس در جمع اصحاب رسانه گفت: چند هفته پیش با پرسپولیس در دوحه بازی کردیم. می‌دانیم حریف، تیم خوبی است و با قهرمان ایران بازی داریم و بازی سختی خواهد بود.

وی افزود: هفت بار در لیگ قهرمانان شرکت کرده‌ایم و هیچ وقت صعود نکرده‌ایم و به همین دلیل می‌خواهیم این مرتبه صعود کنیم.

لادروپ در پاسخ به سوالی مبنی بر شکست ۳ بر صفر در دو سال پیش مقابل پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم دوباره ۳ بر صفر شکست نخوریم. البته دو سال پیش یک‌بار برده‌ایم و یک بار هم از پرسپولیس شکست خورده‌ایم. باز هم تاکید می‌کنم که احترام زیادی برای پرسپولیس قائل هستم.

سرمربی الریان در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیم خوبی است و در تیم ملی هم بازیکنان زیادی دارد. این درحالی است که تیم ملی ایران در یک قدمی صعود به جام جهانی است.

مایکل لادروپ در خصوص اینکه آیا تماشاگران پرشور پرسپولیس با حضور در ورزشگاه برای الریان مشکل‌ساز خواهند شد یا خیر، افزود: فکر می‌کنیم این‌طور نیست، چراکه تعداد زیادی از بازیکنانم مقابل تیم‌های پرطرفدار بازی کرده‌اند و فکر نمی‌کنم که برای بازیکنانم این موضوع مشکل‌ساز باشد، هرچند که بر این باور هستم که حضور پرشور هواداران پرسپولیس کمک زیادی به این تیم خواهد کرد.

سرمربی تیم الریان قطر در خصوص اینکه آیا بازی سختی که مقابل العربی داشتید بر روند حرکتی تیم‌تان در بازی فردا تأثیرگذار است، گفت: اتفاق بدی در آن بازی رخ داد و ما یکی از بازیکنان‌مان را از دست دادیم و مجبور شدیم 10 نفره بازی کنیم. این موضوع باعث شد تا بازیکنانم بیشتر بدوند، اما امیدوارم برای بازی فردا این موضوع تأثیرگذار نباشد و آنها شرایط خوب‌شان را ادامه دهند.

لادروپ در مورد اینکه دو سال پیش هم با پرسپولیس همراه با لخویا بازی کردید چه تفاوتی بین این پرسپولیس صدرنشین با پرسپولیس دو سال پیش است، افزود: آن بازی در دوحه و تهران کاملاً متقاوت بود. پرسپولیس در آن زمان موقعیت خوبی در لیگ ایران نداشت و هفتم و هشتم بود و فکر می‌کنم پرسپولیس اکنون کاملاً متفاوت است و نسبت به قبل بسیار قدرتمند شده است. ما هم توانسته‌ایم این تیم قدرتمند را شکست بدهیم، به خصوص اینکه در ابتدای بازی هم پرسپولیس یک بر صفر از ما پیش افتاد.

سرمربی الریان درباره اینکه در بازی فردا چه برنامه‌هایی برای بازی مقابل پرسپولیس دارد، گفت: مطمئناً برنامه‌ها و نقشه‌های خودمان را برای این بازی داریم و همان‌طور که گفتم 80-70 هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آید که یک پشتوانه خوب برای تیم میزبان است. تیم من برای رویارویی با این شرایط باید آماده باشد، اما من نگاه مثبتی به این اتمسفر دارم. چون جو خوبی خواهد بود.
دیدگاهتان را بنویسید