محمد پنجعلی :پرسپولیس تا قبل از سفر به قطر باید یک بازی رسمی در لیگ برتر انجام می‌داد.

پرسپولیس اف سی:محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم تا قبل از سفر به قطر باید یک بازی رسمی در لیگ برتر انجام می‌داد.

محمد پنجعلی درباره شرایط پرسپولیس برای حضور در بازی نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشبختانه همه چیز در پرسپولیس خوب است و تیم هم آرامش دارد. من دلم به قهرمانی پرسپولیس در آسیا روشن است و بازیکنان ایرانی همیشه در چنین مسابقاتی یک کار بزرگ را با غیرت ایرانی انجام داده‌اند. من بدون تعصب می‌گویم که پرسپولیس شانس خوبی برای قهرمانی در آسیا دارد.

وی در مورد لغو دو بازی پرسپولیس برابر نساجی و ذوب‌آهن در لیگ برتر تصریح کرد: من معتقدم که پرسپولیس باید قبل از رفتن به قطر یک بازی رسمی در لیگ برتر انجام می‌داد تا در شرایط مسابقه قرار داشته باشد. البته الان موقع حرف زدن در مورد این مسائل نیست و ما باید به تیم انرژی مثبت بدهیم و دعا کنیم که پرسپولیس قهرمانی در آسیا را به دست بیاورد.

«آیا غیبت وحید امیری، احسان پهلوان و عیسی آل‌کثیر به پرسپولیس ضربه نخواهد زد؟»، پنجعلی در پاسخ به این پرسش خاطرنشان کرد: غیبت برخی بازیکنان در این مدت تا حدودی تأثیر خودش را نشان داده است، ولی پرسپولیس کار تیمی را به خوبی انجام می‌دهد. مسئله مهم دیگر هم این است که بازیکنان جانشین هم توانستند خودشان را نشان دهند. من امیدوارم در بازی فینال که به صورت تک بازی برگزار می‌شود، پرسپولیس به هدفش برسد. اگر هم قرار باشد به تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه داده شود قطعاً این موضوع می‌تواند به سود پرسپولیس باشد، چون حمایت تماشاگران ایرانی در قطر یک امتیاز مثبت برای پرسپولیس است.

کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره تقابل این تیم با اولسان هیوندای در فینال لیگ قهرمانان گفت: در این چند روز بحث‌های زیادی مطرح شد که کدام تیم برای پرسپولیس رقیب آسان‌تری است، ولی به عقیده من وقتی در مسابقاتی با این سطح بالا حاضر می‌شوید این مسائل زیاد مهم نیست. شما دیدید که تیم ژاپنی نزدیک بود اولسان را حذف کند. برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی ندارد برابر کدام تیم قرار می‌گیرد. اولسان تیم باکیفیتی است و بازیکنان خوبی دارد، ولی پرسپولیس هم تیم پرقدرتی است و دلیلی ندارد بچه‌های ما از اولسان بترسند.
دیدگاهتان را بنویسید