مدیربرنامه های گابریل: او حکمی علیه پرسپولیس نگرفته است

پرسپولیس اف سی: مدیربرنامه های هافبک برزیلی پرسپولیس در فصل چهاردهم گفت که این بازیکن حکمی علیه باشگاه پرسپولیس نگرفته است.

در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر شکایت گابریل فرناندو از باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. گابریل بازیکن برزیلی است که در زمان سرمربیگری حمید درخشان، به مدت نیم فصل به پرسپولیس آمد و به خواسته برانکو ایوانکوویچ از لیست تیم برای فصل پانزدهم کنار گذاشته شد.

برانکو با بیان این مطلب که گابریل با اعتراض به تعویضش بی انضباطی کرده، این بازیکن را از لیست فصل گذشته خود کنار گذاشت. آن زمان که گابریل از ایران رفت، مشخص بود بابت دریافت مطالباتش می خواهد از پرسپولیس شکایت کند.

همین اتفاق هم افتاد و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فیفا، با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس، از مسئولان این باشگاه درخواست کرد تکلیف این بازیکن را مشخص کنند. مدیران پرسپولیس نیز با دعوت از مدیربرنامه های گابریل، با او بر سر پرداخت مطالباتش به توافق رسیدند.

مدیربرنامه های این بازیکن به تسنیم گفت: همان زمان که جلسه با مسئولان باشگاه برگزار شد، توافق کردیم که طلب 120 هزار دلاری گابریل به صورت اقساطی پرداخت شود. به همین خاطر باشگاه چند قسط را پرداخت کرد که حدود 40 هزار دلار بود. به زودی نیز قسط جدیدی به حساب گابریل پرداخت خواهد شد و مشکلی بابت این قضیه وجود ندارد.

او در واکنش به انتشار خبر حکم جدیدی که گابریل علیه باشگاه پرسپولیس گرفته، عنوان کرد: این خبر را تایید نمی کنم چون چنین چیزی واقعیت ندارد. ما توافق کردیم و تا به حال، هیچ اختلافی در این توافق به وجود نیامده است. گابریل نیز نه شکایت جدیدی از باشگاه کرده و نه حکمی علیه پرسپولیس گرفته است. امیدوارم دیگر از این دست شایعات که باعث نگرانی هواداران پرسپولیس می شود، به وجود نیاید.
دیدگاهتان را بنویسید