مربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس در پی جذب یک مدافع خارجی برای این تیم است|پلی یانسکی رفتنی شد

عملکرد ناامیدکننده پلی یانسکی در تمرینات سرخپوشان باعث شده مربیان پرسپولیس برای حضور پرقدرت تیم‌شان در لیگ قهرمانان آسیا از حالا به فکر جذب یک مدافع خارجی دیگر باشند.

پرسپولیس اف سی: سرتن چوک، دستیار کروات برانکو از سوی این مربی مأموریت پیدا کرده تا یک مدافع خوب از اروپا را برای پرسپولیس پیدا کند. مربی کروات سرخپوشان در سفر اخیرش به کرواسی مدافعی از شرق اروپا را مدنظر قرارداده و نام او را به برانکو اعلام کرده است. باید دید مدافع اهل بلوک شرق قرار است جانشین پلی پانسکی شود یا به عنوان بازیکن کمکی در لیگ قهرمانان آسیا نامش به لیست سرخپوشان اضافه شود.

مورد دیگر اینکه برانکو در خط حمله هم قصد جذب بازیکن خارجی دارد و در این شرایط بازیکنان اوکراینی یا با هم از این تیم خداحافظی خواهند کرد یا اینکه یکی از آنها در نیم‌فصل چمدان‌هایش را خواهد بست. آنچه تا الان مشخص بوده هیچ‌کدام از این دو بازیکن نتوانسته‌اند نظر مثبت برانکو را جلب کنند و به یک نیمکت‌نشین ثابت در تیم خود تبدیل شده‌اند.

قرارداد بازیکنان اوکراینی پرسپولیس با این باشگاه دو ساله است و باشگاه پرسپولیس در صورتی که قصد کنار گذاشتن‌شان را داشته باشد باید با آنها از نظر مالی توافق کند.
دیدگاهتان را بنویسید