مسلمان: دیگر جایم را در ترکیب پس نخواهم داد

پرسپولیس اف سی: محسن مسلمان حضوری درخشان در ترکیب پرسپولیس در دربی 81 داشت.

مسلمان درباره اینکه چه زمانی از حضورش در دربی مطمئن شد گفت: من هفته قبل برابر ملوان عملکرد راضی کننده ای از نظر کادرفنی داشتم و در تمرینات پیش از بازی با استقلال هم تلاش زیادی کردم و تقریبا روز آخر و با آن کاورهای مخصوص فهمیدم که در ترکیب هستم.

مسلمان درباره دیدار با استقلال و عملکرد تیمش نیز گفت: در این بازی مهدی رحمتی واقعا روی مخم بود. هر چه توپ می زدیم می گرفت و عصبی ام کرده بود. به نظرم اگر استقلالی ها رحمتی را نداشتند راحت با اختلاف بیش از دو گل می باختند.

هافبک پرسپولیس درباره تفاوت این تیم با تیمی که آخرین بار قهرمان لیگ شد وشانس آنها برای قهرمانی نیز گفت: تفاوت این تیم با تیمی که قهرمان شد در جوانی اش است. علی نیکبخت، کریم باقری و … همه در سال های آخر بازی شان بودند. مهم فعل خواستن بود که مسلما در هر دو تیم وجود دارد. فوت ناگهانی هادی هم باعث شد تا بیشتر همقسم شویم و برای قهرمانی بجنگیم.

مسلمان در ادامه گفت: من در گذشته و روزی که این دو تیم با هم بازی می کردند در خانه تخمه می گرفتم و بازی های آزادی را می دیدیم و اکنون که در این تیم حضور دارم تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا مهره ای قابل اتکا برای پرسپولیس باشم.

وی در مورد صبوری اش که در نهایت منجر به حضورش در ترکیب ثابت این تیم شد نیز گفت: همه چیز به کاریزمای مربی برمی گردد. من این احساس را داشتم که اگر به خواسته های برانکو نزدیک شوم بازی می کنم و با تمرین خودم را به این جا رساندم و گفته بودم وقتی به ترکیب برگردم دیگر جایم را پس نخواهم داد. من باید ثابت می کردم مسلمان تمام نشده و خیلی زود بازیکنی فراتر از آن چیزی که انتظار را می کشند خواهم شد. شرایط در حال حاضر خوب است و در آینده نیز بهتر خواهد شد.

وی در پایان گفت: امیدوارم شرایط هر روز بهتر شود و در مسیری که در پیش گرفته ایم موفق باشیم. غیبت هادی در این بازی کاملا به چشم آمد و ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد و مطمئن باشید در این فصل یک جام تقدیم کاپیتان شماره 24 مان خواهیم کرد.
دیدگاهتان را بنویسید