مشروح برنامه نود 14 دی

پرسپولیس اف سی: برنامه نود این هفته با محوریت پوشش هفته هفدهم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۲۲:۳۵ از شبکه سه آغاز شد.

عادل فردوسی پور اعلام کرد با تعطیلی یک ماهه لیگ برتر دو سه هفته در خدمت شما نخواهیم بود و استراحت می کنیم و از طریق شبکه و سایت برنامه اعلام می کنیم برنامه بعدی چه روزی خواهد بود.

در ابتدای برنامه سوال مسابقه پیام کوتاه درباره انتخاب بهترین گل ۴ ماه اخیر پخش شد.

تیم منتخب هفته شانزده لیگ برتر از سوی کارشناسان برنامه اعلام شد که محمدرضا اخباری با نمره ۱،۵ بهترین بازیکن هفته شد.

تیم منتخب هفته ۱۷ هم اعلام شد که علی قربانی و جلال رافخایی با نمره ۱،۵ بهترین بازیکن هفته شدند.

خلاصه ای از آنچه در برنامه ۱۴دی نود خواهید دید پخش شد.(ویدیو)

گزارشی آماری درباره عملکرد تیم ها در نیم فصل اول لیگ برتر پخش شد.(ویدیو)

ترین های هفته هفدهم لیگ برتر پخش شد.(ویدیو)

نود درجه و مرور طنز مسابقات هفته هفدهم لیگ برتر بخش بعدی بود.(ویدیو)

گزارشی به مناسبت درگذشت محمدعلی اینانلو پیشکسوت عرصه رسانه های ورزشی و محیط زیست پخش شد.(ویدیو)

دربی تبریز بین تراکتورسازی و گسترش فولاد به عنوان اولین مسابقه هفته روی آنتن رفت.(ویدیو)

 دربی سپاهان و ذوب آهن مسابقه بعدی بود که از نود این هفته پخش شد.(ویدیو)

خلاصه و حواشی مسابقه پرسپولیس و استقلال خوزستان با شکست صدرنشین لیگ برتر بازی بعدی بود که در جدول پخش قرار گرفت.(ویدیو)

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک فوتبال مصادف با روزهای هفتم تا چهاردهم دی بخش بعدی نود این هفته بود. سالگرد دربی جنجالی ۹ دی ۷۹، تولد همایون بهزادی در ۱۴ دی ۱۳۲۰، سالگرد بازی جنجالی پرسپولیس سپاهان و نابینا شدن سرباز احمدی، بازی جنجالی سپاهان و استقلال در اصفهان از جمله بخش های تقویم این هفته بود.(ویدیو)

اسماعیل صفیری به عنوان کارشناس داوری به برنامه اضافه شده وقرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک او انجام شد.

داوری مسابقات پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که صفیری درباره بازی تراکتور – گسترش فولاد گفت: تکل شدید سزار روی پای اکرامی خطای شدید بود و باید با کارت قرمز جریمه می شد که داور کارت زرد داد. سه دقیقه بعد سزار مجددا می توانست با دریافت کارت زرد دوم اخراج شود که باز هم نشد. سرنگونی محمد ابراهیمی در محوطه جریمه تراکتورسازی برخورد طبیعی فوتبال بود و مدافع تراکتورسازی خطایی نکرد.

کارشناس برنامه نود درباره مسابقه سپاهان و ذوب آهن گفت: سرنگونی محرم نویدکیا در آخرین نقطه خط دفاعی ذوب آهن چون فاصله ۴۵ متری با دروازه داشت کارت زرد برای بازیکن خطاکار کافی بود و ممکن بود مدافع دیگر ذوب آهن به او برسد. صفیری درباره بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: هل دادن مهدی طارمی روی خط محوطه جریمه پنالتی نبود و بازیکن پرسپولیس بیرون از محوطه جریمه بود و خطا بیرون اتفاق افتاد. بار دیگر هل دادن طارمی توسط کولیبالی در محوطه جریمه یک درگیری منصفانه است و خطای پنالتی نیست. قبول گل مهدی طارمی نشان از تجربه بالا و تمرکز آقای سخندان کمک داور بازی هست که ادامه بازی داد و آفساید نبود.(ویدیو)

مهدی رحمتی مهمان ویژه برنامه امشب نود به استودیو آمد و گفتگو با او آغاز شد.(ویدیو)

خلاصه و حواشی بازی ملوان و استقلال با تساوی دو تیم در انزلی پخش شد.(ویدیو)

 یک ساعت و ۳۱ دقیقه پس از آغاز برنامه پس از شرکت یک میلیون و ۲۸۶ هزار نفر برای اولین بار نتایج نظرسنجی اعلام شد که گل رامین رضاییان با ۴۹،۵ درصد اول بود و گل سجاد شهباززاده با ۲۳ درصد دوم و گل خیری با ۱۱ درصد سوم بود.

 

آنالیزی درباره عملکرد کمال کامیابی نیا و امید ابراهیمی در پست هافبک دفاعی پس از خداحافظی جواد نکونام از تیم ملی پخش شد.

عادل فردوسی پور اعلام کرد بازیکن جوان ذوب آهن که هفته گذشته نشان دادیم در بازی کلیه اش از جا درآمد و مصدوم شد کلیه اش را جراحی کرده و حالش خوب است و اعلام شده مشکلی نداشته و می تواند به بازی ها برگردد.

گزارشی درباره داستان دنباله دار خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی و اختلافات او با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی پخش شد.

گفتگویی با ستاره های ارامنه فوتبال ایران به مناسبت عید سال نوی میلادی پخش شد.(ویدیو)

از ۹۰ تا ۹۰ شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور بخش بعدی بود که پخش شد.(ویدیو)

 خلاصه مسابقه صبای قم و نفت تهران با شکست سنگین شاگردان علی دایی پخش شد.(ویدیو)

بازی سیاه جامگان در برابر استقلال اهواز مسابقه بعدی بود که روی آنتن رفت.(ویدیو)

بازی فولاد خوزستان و پدیده به عنوان مسابقه بعدی هفته ۱۷ به پخش رسید.(ویدیو)

 عادل فردوسی پور به رامین رضاییان و جلال حسینی درگذشت عزیزانشان را تسلیت گفت.

داوری مسابقه ملوان و استقلال بررسی شد که صفیری درباره آن گفت: امین حاج محمدی در محوطه جریمه بی احتیاطی کرد و با دست نزهتی را هل  داد و جریمه اش یک ضربه پنالتی است که گرفته نشد. پنالتی ملوان درست بود، تماسی بین نوری و طالب لو دیده نمی شود ولی وقتی طوری در مسیر حرکت حریف قرار بگیری که سرنگون شود خطاست و پنالتی بود.

 وی درباره مسابقه صبا و نفت تهران گفت: سرنگونی مهاجم صبا در دقیقه سوم پشت محوطه جریمه خطا نبود و دو بازیکن با هم حرکت میکنند و بازیکن صبا وقتی می بیند به توپ نمی رسد خودش را زمین می اندازد. مدافع نفت در محوطه جریمه بی احتیاطی می کند و با تنه زدن بازیکن حریف را زمین می زند که خطاست و باید برای صبا پنالتی اعلام می شد که نشد. صفیری درباره بازی سیاه جامگان و استقلال اهواز افزود: توپ در محوطه به دست بازیکن سیاه جامگان خورد اما چون غیرمنتظره بود خطای هند نبود. کارت زرد دوم به نظری بازیکن استقلال اهواز درست بود و به خاطر لگد بی پروایی که زد مستحق دریافت اخطار دوم و اخراج بود. کارشناس برنامه نود درخصوص بازی فولاد و پدیده اظهار داشت: پنالتی فولاد بر روی فشنگچی کاملا درست بود و کارت زرد برای مدافع کافی بود چون مسیر بازی به سمت دروازه نیست و کنترل توپ به طور کامل در اختیار مهاجم نیست.(ویدیو)

خلاصه مسابقه سایپا در برابر راه آهن به عنوان آخرین مسابقه هفته روی آنتن رفت.(ویدیو)

گزارشی از دیدار با کودکان کار و علاقه مند به فوتبال و تورنومنت فوتسالی برگزار شده بین آنان پخش شد.(ویدیو)

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال و از دست رفتن صدرنشینی تاسیسات دریایی تیم وحید شمسایی پس از چندین هفته پخش شد.(ویدیو)

بازی های باقی مانده از هفته گذشته، هفته بیستم لیگ دسته اول باشگاه های کشور پخش شد.

اسلایدهایی درباره سوسه بازیکن جدید تیم فوتبال سیاه جامگان پخش شد که این فصل برای سه باشگاه در ماه های هشتم، یازدهم و دوازدهم سال ۲۰۱۵ به میدان رفته که خلاف قوانین است.

برنامه این هفته نود با پخش آخرین آمار نظرسنجی ساعت ۱:۴۰ بامداد به پایان رسید. در پایان این برنامه با شرکت یک میلیون و ۶۷۲ هزار نفر گل رامین رضاییان با ۴۹،۲ درصد آرا به عنوان بهترین گل ۴ ماه اخیر انتخاب شد.

سایت برنامه نود




دیدگاهتان را بنویسید