مطهری:با بهترین استراتژی از پرسپولیس پذیرایی خواهیم کرد

پرسپولیس اف سی:مربی تیم فوتبال پیکان گفت: با تیمی باشخصیت و با نظم بازی داریم و با بهترین استراتژی در این دیدار به میدان خواهیم رفت.

حمید مطهری در مورد دیدار روز پنجشنبه 4 آذر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس تیم قابل احترامی است که نتایج خیلی خوبی کسب کرده و در این شرایط بازی سختی داریم.

وی افزود: در روز‌های اخیر بر اساس نقاط ضعف و قوت حریف تمرینات را طرح‌ریزی کردیم و امیدوار هستیم مقابل تیم باشخصیت و بانظم پرسپولیس که از لحاظ بدنی هم در سطح بسیار خوبی است، بازی قابل قبولی ارائه داده و به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

نگرانی برای رویارویی با پرسپولیس وجود ندارد

مطهری در پاسخ به این سوال آیا قبول دارد پیکان در خط حمله قدرتمند است اما در خط دفاع ضعف دارد عنوان کرد: در اینکه ما خوب گل می‌زنیم شکی نیست و روز پنجشنبه مقابل تیمی بازی می‌کنیم که بهترین خط دفاع لیگ را دارد. با توجه به این موضوع باید سنجیده عمل کنیم اما تیمی که در خط حمله توانایی زیادی دارد و خوب گل می‌زند طبیعی است در دقایقی از بازی که حمله می‌کند تمرکز خود را در خط دفاع از دست بدهد و گل بخورد. این دلیل نمی‌شود که بگوییم تیم ما در خط دفاع یا دروازه ضعف دارد. باید سعی کنیم در همه خطوط بهتر کار کنیم و ضریب اشتباهات خود را پایین بیاوریم. برای رویارویی با پرسپولیس نگرانی نداریم و تلاش خواهیم کرد بهترین عملکر‌دمان را ارائه دهیم.

با بهترین استراتژی وارد میدان می‌شویم

مربی پیکان در واکنش به این سوال که تیمش مقابل پرسپولیس بازی دفاعی ارائه خواهد داد تا نبازد یا اینکه با ارائه بازی تهاجمی مقابل شاگردان برانکو به نوعی ریسک خواهند کرد یادآور شد: هر مربی برای یک مسابقه و دقایق بازی استراتژی خاص خود را دارد. ممکن است در دقایقی از بازی تهاجمی بازی کنیم و در دقایقی هم به دفاع روی بیاوریم. من کلی جواب این سوال را می‌دهم و منظورم فقط بازی با پرسپولیس نیست. ممکن است در 20 دقیقه اول گلی دریافت کنید یا گلی به ثمر برسانید و مطمئنا این دو اتفاق در تغییر استراتژی مربیان تاثیر دارد. قطعا برای بازی با پرسپولیس استراتژی خاص خودمان را خواهیم داشت و سعی خواهیم کرد با بهترین استراتژی در این بازی به میدان برویم.

طرفداران پرسپولیس به ورزشگاه بیایند اما…..

وی درباره اینکه تیمش در ورزشگاه شهدای قدس هم با توجه به حضور تماشاگران پرسپولیس به نوعی غریبه خواهد بود، تصریح کرد: من خودم سابقه بازی و مربیگری در پرسپولیس را دارم و خوب می‌دانم که این تیم در هر ورزشگاهی که به میدان رود پرطرفدار است. تیم ما به این مسئله عادت دارد و بازیکنان حرفه‌ای پیکان بدون توجه به این موضوع تمرکزشان را روی بازی قرار خواهند داد. هر چند اعتقاد من این است تماشاگران سرمایه اصلی فوتبال هستند و حضور آنها در ورزشگاه مسلما بر جذابیت و کیفیت بازی خواهد افزود. فقط امیدوارم حضور تماشاگران در ورزشگاه و حمایت آنها از تیم حریف تاثیر منفی روی قضاوت داور مسابقه نگذارد و در عین حال اعتقاد دارم داوری‌مان در این فصل تا حدی پیشرفت کرده است.

از پرسپولیس پذیرایی خوبی خواهیم داشت

مطهری در پایان با ابراز رضایت از کیفیت بالای زمین ورزشگاه شهدای قدس گفت: شرایط زمین خیلی خوب است و مطمئن باشید پذیرایی خوبی از تیم محبوب و پرطرفدار پرسپولیس خواهیم کرد.
دیدگاهتان را بنویسید