منصوریان نگران نتیجه گرفتن خاکپور

پرسپولیس اف سی: باشگاه نفت تهران با سرمربیگری علیرضا منصوریان، تصمیم عجیبی در خصوص رابطه با تیم ملی امید کشورمان اتخاذ کرده است. آنها در حالی از رسیدن بازیکنان شان 48 ساعت قبل از بازی با فولاد گله می کنند که گویی تا به حال چنین مساله در فوتبال ایران پیش نیامده یا دیگر تیم ها چنین شرایطی ندارند.

طی هفته های اخیر باشگاه پرسپولیس و استقلال هر کدام سه بازیکن در این تیم داشتند و ذوب آهن نیز 5 بازیکن را در اختیار تیم ملی امید قرار داده بود اما مشکلی در این رابطه وجود نداشت.

حال سوال اینجاست که اگر این بازیکنان در اختیار کی روش و تیم ملی بزرگسالان بودند هم منصوریان به خود اجازه می داد با حضور آنها در اردوها مخالفت کند؟

این مربی که خودش چندی پیش سرمربی تیم امید بود و فاجعه ماجرای کیش در زمان سرمربیگری او به وجود آمد، بارها چندین بازیکن از تیم نفت به اردو دعوت کرد و خیلی راحت آنها را در اختیار گرفت اما حالا با رفتن بازیکنان همان تیم به اردو مخالفت می کند.

کاش مربیان وقتی خودشان در سمت سرمربی تیم ملی هستند و انتظار مکاری باشگاه ها با تیم ملی را دارند، پس از برکناری و رفتن  به باشگاه ها، خواسته قبلی شان را فراموش نکنند.

منصوریان طی روزهای اخیر حواشی زیادی پیرامون خودش دیده که مهمترین آنها، بازی ندادن بیرانوند مقابل استقلال و استفاده از او مقابل پرسپولیس بود. حالا این حاشیه ایجاد شده تا ماجرای قبلی زیر سایه قرار بگیرد و همه از نگرانی این مربی از نتیجه گرفتن خاکپور بگویند. هواداران تیم ملی امید معتقدند منصوریان هراس دارد که خاکپور در تیم امید بهتر از او نتیجه بگیرد، به خاطر همین حاضر نیست بازیکنانش را در اختیار او قرار دهد.

باید منتظر ماند و دید واکنش باشگاه های دیگر به این اتفاق چه خواهد بود و اصلا نفت می تواند در حالی که باشگاه های دیگر بازیکنان شان را به تیم امید داده اند، از آنها استفاده کند یا خیر.

بانک ورزش
دیدگاهتان را بنویسید