من در دوران کودکی و نوجوانی هوادار تیم پرسپولیس بودم

از کودکی هوادار “پرسپولیس ” بودم؛ هنوز به صورت رسمی از باشگاه پرسپولیس با من تماسی نگرفته اند

پرسپولیس اف سی: سیاوش یزدانی درباره وضعیت پیکان اظهار داشت:

امتیاز بسیار مهم و حساسی را مقابل سیاه جامگان کسب کردیم که این برای ما بسیار خوب است. بازی این هفته ما مقابل سایپا از اهمیت زیادی برخوردار است. هم برای سرمربی تیم که قبلا هدایت تیم سایپا را برعهده داشته و هم برای باشگاه پیکان که مقابل تیم خودروسازان قرار دارد و این اهمیت کار را بسیار زیاد کرده است.

سیاوش یزدانی ادامه داد:

ما جوانان زیادی در تیم داریم که خود من هم یکی از آنها هستم که شاید بازی های لیگ برتری زیادی نداشته باشیم. در این شرایط باتجربه های تیم بسیار به ما کمک می کنند.سعی می کنیم جواب اعتماد کادر فنی را بدهیم.

مدافع پیکان درباره اینکه گفته می شود مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است بیان داشت:

من خودم از رسانه ها و چند نفر از دوستان این موضوع را شنیدم. هنوز به صورت رسمی از باشگاه پرسپولیس با من تماسی نداشته اند.

سیاوش یزدانی خاطرنشان کرد:

من در دوران کودکی و نوجوانی هوادار تیم پرسپولیس بودم و خیلی به این تیم علاقه داشتم . البته الان فوتبال حرفه ای است. در این چند وقت افراد زیادی آمدند و صحبت کردند اما فرد رسمی ای از باشگاه پرسپولیس با من تماس نگرفت و این را باید خود برانکو تصمیم گیری کند.به هر حال من الان بازیکن پیکان هستم و افتخار می کنم در این تیم عضویت دارم.به طور حتم تا روزی که در این تیم هستم با همه وجود تلاش می کنم.
دیدگاهتان را بنویسید