مهاجرانی: پرسپولیس از مدعیان اصلی قهرمانی است

پرسپولیس اف سی: سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال گفت: پورحیدری فقط در دوران بازیگری اش برای استقلال مفید نبود بلکه تا همین امسال هم اگر تاج و بعضا استقلال سرپا مانده اند با زحمات همین پورحیدری و امثال کردنوری است.

حشمت مهاجرانی  درباره حضورش در اردوی پرسپولیس اظهار داشت: هر تیمی که در دوبی اردو  می زند من وظیفه خودم می دانم به عنوان یک ایرانی که در این شهر اقامت دارم به دیدار آنها بروم و  هرکاری که از دستم بر می آید انجام دهم. تیم های نوجوانان و جوانان هم در چند ماه اخیر در اینجا حضور داشته اند که من با آنها نیز همکاری کرده ام. برانکو و خوردبین که از دوستان قدیمی من هستند و جای خود دارند.

وی افزود: پرسپولیس امسال تیم خوبی دارد و من این را به برانکو هم  گفتم. فکر می کنم آنها یکی از مدعیان  اصلی قهرمانی در لیگ باشند اگرچه این تیم به خاطر داشتن چند بازیکن در تیم ملی نصفه و نیمه به امارات آمده اما امیدوارم این اردو برایشان در این مقطع مفید باشد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره مذاکرات خودش برای فراهم کردن یک بازی تدارکاتی برای پرسپولیس بیان داشت: تیم های اماراتی هم الان درگیر مسابقات لیگ هستند اما با این حال من به همراه محمد یوسفی که خودش از پیشکسوتان قدیمی پرسپولیس است در تلاش هستیم تا یکی از تیم های سطح اول امارات را برای بازی تدارکاتی با پرسپولیس فراهم کنیم. مذاکراتی هم با الاهلی انجام شده که امیدوارم به ثمر بنشیند.

مهاجرانی درباره درگذشت منصور پورحیدری گفت: من از طریق چند تن از دوستان پیام تسلیت خودم را به خانواده پورحیدری رساندم.  حتی با منزل او تماس گرفتم و خواستم به همسرش تسلیت بگویم اما حال خوبی نداشت و با کاظم اولیایی صحبت کردم. منصور از نسلی بود که بعد از من آمد در واقع آنها سه بازیکن به نام منصور پورحیدری، اکبر افتخاری و جلال طالبی بودند که در آن دوره برای خودشان ستاره شدند. البته پورحیدری فقط در دوران بازیگری اش برای استقلال مفید نبود بلکه تا همین امسال هم اگر تاج و بعضا استقلال سرپا مانده اند با زحمات همین پورحیدری و امثال کردنوری است.

وی در پایان گفت: آنها با چنگ و دندان استقلال را حفظ کردند جدا از این مسایل مهم ترین شاخصه منصور پورحیدری این بود که حرفش و عملش یکی بود و کاملا با صداقت کار می کرد. از خانواده پورحیدری می خواهم من را هم در غم خود شریک بدانند چون واقع فردی را از دست دادیم که از هر نظر برای خودش نمونه بود.
دیدگاهتان را بنویسید