مکانی: حرف‌هایمان را درون زمین می‌زنیم/ نقص پرسپولیس برطرف شده است

پرسپولیس اف سی :  دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف‌های خود را درون زمین بازی می‌زنیم و مطمئن باشید بیرون از زمین حرفی نمی‌زنیم که نتوانیم آن را اجرا کنیم.

سوشا مکانی پس از برتری 2 بر صفر تیم پرسپولیس مقابل راه‌آهن گفت: در این بازی توانستیم بازی را اداره کرده و در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بودیم. مثل بازی‌های قبلی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به راه‌آهن بزنیم اما خدا را شکر که سه امتیاز بازی را بدست آورده و این برد را تقدیم به هواداران می‌کنیم.

وی ادامه داد: از روز اول لیگ هم گفته بودم استحقاق قهرمانی را داریم اما برخی‌ها با اشاره به رتبه ما در جدول لیگ مرا مورد تمسخر قرار می‌دادند. حرف‌های خود را درون زمین بازی می‌زنیم و مطمئن باشید بیرون از زمین حرفی نمی‌زنیم که نتوانیم آن را در زمین بازی اجرا  کنیم.

دروازه‌بان پرسپولیس تصریح کرد: روند رو به رشد ما همچنان ادامه دارد و 9 بازی است که نباخته‌ایم. اوایل فصل فوتبال زیبایی را به می‌گذاشتیم اما نتیجه نمی‌گرفتیم اما این نقص را برطرف کردیم و علاوه بر اینکه زیبا بازی می‌کنیم نتیجه هم می‌گیریم.

مکانی در خصوص میزبانی تیم راه‌آهن در ورزشگاه شهدای قدس گفت: من از مسئولان و دست‌اندرکاران شهرقدس و این ورزشگاه تشکر می‌کنم. مشکل خاصی وجود نداشت و خیلی خوب حاشیه‌ها را کنترل کردند.
دیدگاهتان را بنویسید