میناوند:زور پرسپولیس بیشتر از استقلال است

پرسپولیس اف سی:بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر دست من باشد کلاً قانون مساوی را از فوتبال حذف می کنم.

مهرداد میناوند در گفت وگویی درباره شرایط دو تیم پرسپولیس و استقلال پیش از دربی اظهار داشت: چیزی که در این چند هفته از دو تیم دیدیم نشان می دهد پرسپولیس شرایط بهتری دارد ولی شرایط دربی با همه بازی ها متفاوت است.

وی ادامه داد: خدا را شکر که از تساوی های اعصاب خرد کن در دربی راحت شدیم و چند وقت است که دو تیم برای بردن به زمین می آیند. کلاً از شیوه بازی یک تیم در دربی می شود فهمید که سرمربی تیمش را برای تساوی به زمین فرستاده است یا برای برد. من اگر در فیفا کاره ای بودم نتیجه مساوی را کلاً حذف می کردم و قوانینی ایجاد می کردم که در هر بازی یک تیم پیروز شود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درمورد بازگشت رضاییان به پرسپولیس و نقش پررنگ او در دربی فصل گذشته عنوان کرد: خوشحالم که برانکو به بازگشت رضاییان رضایت داد. «رامین» در دربی گذشته نقش پررنگی داشت و انگیزه زیادی برای بازی دارد و بازی کردنش در زمین به سود پرسپولیس خواهد بود.

میناوند در پایان درباره پیش بینی خودش از نتیجه دربی گفت: قصد کری خواندن ندارم ولی باید قبول کرد که زور پرسپولیس بیشتر است و به نظرم نتیجه بازی 3 بر یک به سود پرسپولیس خواهد بود.
دیدگاهتان را بنویسید