میناوند: برانکو گفت فقط حاشیه تیمش را از مسیر قهرمانی دور می‌کند / پرسپولیس تا همین جا هم برای من قهرمان است

 

پرسپولیس اف سی : مدافع – هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که اگر این تیم با حاشیه مواجه نشود، شانس مسلم قهرمانی خواهد بود.

مهرداد میناوند که در تمرین روز سه‌شنبه پرسپولیس حاضر شده بود، درمورد وضعیت این تیم  گفت: من به عنوان یک هوادار صحبت می‌کنم و در تاریخ پرسپولیس بزرگان زیادی هستند که می‌توانند به عنوان پیشکسوت حرف بزنند. از نظر من پرسپولیس تا همین‌جا هم برایم قهرمان لیگ است. شما دیدید که این تیم در نیم فصل اول چه شرایطی داشت و به یکباره در ادامه چه نتایج خوبی گرفت. من با برانکو صحبت کردم و او گفت که فقط حاشیه می‌تواند پرسپولیس را از مسیر قهرمانی دور کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس تیم جوانی دارد، اما به هر حال بزرگانی مثل محسن بنگر یا رضا نورمحمدی هم کنار تیم هستند. یک بزرگ‌تر مثل محمود خوردبین هم در کنار بچه‌هاست و امیدوارم پرسپولیس هیچ‌وقت با حاشیه مواجه نشود. البته این تیم با اشتباهات داوری و بدشانسی در بعضی از بازی‌ها حدود 10 تا 12 امتیاز از دست داد که ناراحت‌کننده بود. به نظر من جبران 5 امتیاز در 9 بازی سخت نیست و پرسپولیس یک بازی رودررو هم با استقلال دارد. به نظرم این تیم پرسپولیس لیاقت قهرمانی را دارد.

 

برای دریافت نتایج بازی های پرسپولیس با موبایل از خط ایرانسل کد 1201 را به شماره 8020 ارسال کنید

 

 

 
دیدگاهتان را بنویسید