میکسدزون پرسپولیس: شیطنت آنها عصبانی‌مان کرد

پرسپولیس اف سی: صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس را پس از توقف مقابل صبای قم می‌خوانید.

مهرداد کفشگری:  دنبال گرفتن 3 امتیاز بودیم تا تقدیمش کنیم به هادی. البته کمی هم اسیر احساسات شدیم بخصوص در نیمه اول. خود من روی نیمکت گریه کردم و شاید نیمه اول را به همین خاطر از دست دادیم. دهنوی داشت برای تیم خودش تلاش می کرد اما به هر حال شیطنت در ذات قاسم دهنوی است.

کمال کامیابی‌نیا: این مسابقه بعد از تعطیلات لیگ و این حادثه می توانست خیلی بدتر از این تمام شود اما من خوشحالم که با وجود همه این اتفاقات ما کار خودمان را کردیم و نمایش خوبی داشتیم. پرسپولیس باید این بازی را به نفع خود تمام می کرد اما در همین حدش هم خوب است. ما از نظر تاکتیکی و کار تیمی و استحکام خوب بودیم و اگر شانس داشتیم 3 امتیاز این بازی را می گرفتیم.

علیرضا نورمحمدی:  این چیزها در زمین گاهی پیش می آید. به هر حال در آن لحظه عصبانی بودم و این تفاق رخ داد. دوست داشتیم 3 امتیاز این بازی را به دست بیاوریم اما متاسفانه موفق نشدیم.

سوشا مکانی: نبود هادی نوروزی جو مسابقه امروز را احساسی کرده بود فشار سنگینی بر بازی حاکم بود و همه احساسی شده بودند.همه می‌خواستند فرشته نجات پرسپولیس باشند تا پیروزی را به خانواده مرحوم نوروزی و تماشاگران پرسپولیس تقدیم کنند. اما باز هم اتفاقات فوتبالی گریبانگیرمان شد.باز هم در زمانی که نباید گل می‌خوردیم دروازه‌‌مان باز شد و تا آمدیم خودمان را پیدا کنیم و به گل برسیم بسیار سختی کشیدیم. این حرف‌ها باز هم تکراری است که موقعیت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد و در پایان بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید. من درگیری خاصی با کسی ندارم در شرایطی که تیم ما عقب بود و داور سوت زده بود، قاضی توپ را به سمت دروازه ما شوت کرد و من به او گفتم که چرا این کار را می‌کنی؟

محسن بنگر: بازی یک گله‌ای در ورزشگاه آزادی به نمایش درآمد و ما باید این مسابقه را با حداقل 3 گل به نفع خود تمام می کردیم. خیلی خوب بازی کردیم و خیلی موقعیت داشتیم اما توپ داخل گل نرفت. احساسی نبودیم چون همه چیز دست ما بود. چرا می گویید احساسی؟ این برای وقتی است که ما به بازی مسلط نباشیم. به نظر من رضا نباید اخراج می شد. هانی در آکادمی فرشاد پیوس است و اگر بودجه باشگاه تامین شود قرار است قرارداد هادی تجدید شود. در فوتبال بی سر و سامان ایران که کسی برای کسی قدمی بر نمی دارد اگر همین کار را هم پرسپولیس و طاهری انجام دهد بزرگ ترین کار را انجام داده است. به هر حال امیدوارم روح هادی همیشه شاد باشد. ما هنوز غصه دار او هستیم و من دیشب فقط یک ساعت خوابیدم.
آی اسپورتپاسخی بگذارید