ناگفته های کفشگری از اولادی | با او به تهران آمدم !

پرسپولیس اف سی : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:  دیگر مهرداد اولادی از بین ما رفته است و آمدن و رفتن های ما تاثیری ندارد.

مهرداد کفشگری در حاشیه مراسم ترحیم زنده یاد مهرداد اولادی اظهار داشت: مهرداد بازیکن پرسپولیس بود. چندسال برای این تیم زحمت کشید و باغیرت بود. متاسفانه در 30 سالگی از بین ما رفت.

وی در ادامه افزود: اتفاقاتی در فوتبال می افتد که برای بازیکنان قابل درک نیست. با اینکه به او نزدیک بودم می دانم در دو، سه سال اخیر خیلی به او سخت گذشت. اما الان دیگر او رفته است و آمدن و رفتن های ما تاثیری ندارد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تقدیم کردن قهرمانی شدن به مهرداد اولادی و هادی نوروزی بیان داشت: ما از ابتدا هدف مان قهرمانی بود اما با رفتن این دو عزیز انگیزه مان دوچندان شده است و انشاالله این اتفاق می افتد. هادی و مهرداد دوستان من بودند و به گردنم حق داشتند. با هم به تهران آمدیم اما من دیرتر به پرسپولیس پیوستم.

وی درباره خاطره اش از مهرداد اولادی و هادی نوروزی اذعان داشت: یادم می آید در دوران نوجوانی وقتی هم تیمی بودیم و 4-1 بازی را عقب بودیم مهرداد وهادی در 20 دقیقه پایانی چهار سوپر گل زدند و ما بازی را بردیم. هیچ وقت آن دیدار از یادم نمی رود.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of