نفت آبادان ۱-۰ پرسپولیس؛ سومین شکست فصل

نفت آبادان ۱-۰ پرسپولیس؛ سومین شکست فصل سرخپوشان

 

پرسپولیس در آبادان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا سال ۱۳۹۶ را با باخت آغاز کند.

 

پرسپولیس اف سی،- پرسپولیس در نیمه اول در انجام حرکات ترکیبی ناکام بود و صنعت نفت از اشتباهات خط دفاعی این تیم استفاده کرد و در نهایت عبدالله زاده گلی ارزشمند و سه امتیازی را به ثمر رساند تا تیم فیروز کریمی به بقا در لیگ برتر نزدیک تر شود. پرسپولیس در نیمه دوم موقعیت های بیشتری داشت اما نفت آبادان با دفاعی منسجم مانع از آن شد که پرسپولیس موقعیت های جدی ایجاد کند و در نهایت پرسپولیس سومین شکست فصلش را متحمل شد تا تعقیب کنندگان نظیر استقلال و تراکتورسازی این هفته فرصت خوبی برای نزدیک شدن به صدر جدول داشته باشند.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعی، وحید امیری و مهدی طارمی

 

ترکیب نفت آبادان: صنعت نفت آبادان در بازی  امروز با این ترکیب به میدان خواهد رفت: ناصر سالاری، مجتبی ممشلی، حسین بغلانی، علی عبدالله زاده، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، حکیم نصاری، نیک نفس، مسلم مجدمی، اولیویرا و محمد شادکام.

 

دقیقه ۱۵: روی ریباند، محسن مسلمان در محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ شد که ضربه پای چپ وی توسط ناصر سالاری دفع شد و به کرنر رفت.

 

دقیقه ۳۰ : ضربه تماشایی سروش رفیعی از بیرون محوطه جریمه به تیرک دروازه صنعت نفت برخورد کرد.

 

دقیقه ۳۱: حکیم نصاری پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه وی از بالای دروازه به اوت رفت.

 

دقیقه ۴۰: نفت ابادان ۱-۰ پرسپولیس؛ علی عبدالله زاده با ضربه سر و با ضربه شادکام از درون محوطه جریمه پرسپولیس دروازه علیرضا بیرانوند را باز کرد.

 

دقیقه ۴۵: نیمه اول بازی با پیروزی یک بر صفر به سود نفت آبادان به پایان رسید.

 

دقیقه ۵۰: پس از چند رفت و برگشت، مهدی طارمی  پشت محوطه شش قدم نفت صاحب توپ شد که ضربه وی توسط دروازه بان حریف مهار شد.

 

دقیقه ۷۸: ضربه سر طارمی با فاصله ای اندک از بالای دروازه نفت به اوت رفت.

 

دقیقه ۸۵: شوت از راه دور سروش رفیعی با اختلاف به اوت رفت.

 
دیدگاهتان را بنویسید