نوراللهی:طارمی آن حرف را نزده بود

 

پرسپولیس اف سی : هافبک تیم پرسپولیس گفت: فصل دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارم.IMG 20160315 093149 438

احمد نوراللهی که دوشنبه شب میهمان برنامه 90 بود درباره اینکه به نظرش بهترین گل سال را چه بازیکنی زد اظهار داشت:به نظر من گل هادی نوروزی به پدیده بهترین گل سال بود.

هافبک پرسپولیس درباره خود بیان داشت: فوتبالم را از گلستان شروع کردم و بعد از شموشک به میلاد یزد رفتم و چند سال در لیگ دسته اول بازی کردم و بعد هم دعوت شدم به تیم امید. بعد هم آقای دایی فیلم بازی من را دیده بود و دعوت کرد که به پرسپولیس بیایم.

نوراللهی در مورد اینکه ابتدای فصل نبود و غیبتش به ضرر پرسپولیس تمام شده بود گفت: این را باید کارشناسان نظر بدهند. من نمی توانم در مورد عملکرد خودم صحبت کنم.

وی در خصوص مصدومیت ابتدای فصل خودش و اینکه باشگاه قصد نداشت هزینه‌های درمان او را بدهد، گفت: پرسپولیس دچار تغییر مدیریت شده بود اما طاهری این هزینه را پرداخت کرد.خدا را شکر این مشکل حل شد.

نوراللهی درباره اینکه چرا همراه تیم فوتبال امید در مسابقات زیر 23 سال شرکت نکرد، گفت: من 5 روز قبل از اردوی بندرعباس تمرین نکرده بودم و این در حالی بود که در همه اردوها حضور داشتم. مسئله انضباطی نبود و هیچ مشکلی نداشتم. 3 روز قبل مسابقات زیر 23 سال آسیا خودم را برای رفتن به قطر آماده کرده بودم اما هیچ تماسی گرفته نشد. خودم تماس گرفتم و اعلام کردند که در لیست نیستم. این نظر خاکپور بود که من نباشم و به این تصمیم احترام می‌گذارم.او یک سال برای من زحمت کشید.از حبیب کاشانی هم تشکر می کنم. دوست داشتم در قطر حتی یک درصد به تیم ملی امید کشورم کمک کنم.

نوراللهی در مورد اعتراضش در بازی با سپاهان و جریمه ای که از سوی برانکو شد گفت: به خاطر فشار بازی و اینکه از عملکرد خودم راضی نبودم این رفتار را داشتم که تابع تصمیم برانکو هم بودم و یک بازی بیرون ماندم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره حواشی مهدی طارمی و اینکه او خود را بزرگ تر پرسپولیس دانسته بود عنوان کرد: مهدی بازیکن خوبی است و امیدوارم آقای گل شود.او اینطوری این حرف را نزده بود.

وی درباره پیشنهادی که از چین دریافت کرده بود گفت:این پیشنهاد وجود داشت اما فعلا در پرسپولیس ماندگار هستم.من فصل دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه او را جرارد صدا می زنند اظهار داشت:به سبک بازی جرارد علاقه دارم.کلا هم لیورپولی هستم.

وی درباره اینکه الگوهای فوتبالی اش چه کسانی بودند گفت:به سبک بازی علی دایی و علی کریمی علاقه داشتم.تشکر ویژه دارم از علی دایی، بازی کردن در پرسپولیس را مدیون دایی هستم.

نوراللهی خاطرنشان کرد:از پدر و مادر عزیزم هم تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه دعایشان بدرقه ما باشد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of