نوراللهی:طارمی پیش‌بینی نکند من گل می‌زنم!/ضربه مرا با شوت آقا کریم مقایسه نکنید

پرسپولیس اف سی: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طارمی مقابل استقلال خوزستان خوشبختانه پیش بینی نکرد که من گل می‌زنم و توپ فعلا به تیرک رسیده اگر یکی دو بازی بتواند پیش بینی نکند احتمال گل زنی من بالا می‌رود!

احمد نوراللهی در خصوص برد پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت:همه همدل شده بودیم تا انتقام دور رفت را بگیریم و خود را به بالای جدول نزدیک کنیم. عبدالله ویسی با تیمی جوان و با انگیره در این فصل نتایج خوبی گرفته اما این بار مقابل ما هیچ موقعیتی نصیب ‌آنها نشد. خوشحالم که سه امتیاز را در روزی که هواداران هم حمایت خوبی از ما داشتند کسب کردیم.
وی در مورد شوتی که زد و به تیرک دروازه خورد هم ادامه داد: متوجه خروج گلر از دروازه شدم و تصمیم به شوتزنی گرفتم اما متاسفانه توپم به تیرک خورد. طبیعتا دوست داشتم آن توپ گل شود اما مهمتر از گلزنی من کسب سه امتیاز و برد پرسپولیس بود که به دست آمد.
نوراللهی در پاسخ به این سوال که اگر توپ او گل می شد شبیه گل کریم باقری به کره جنوبی بود افزود: لطفا قیاس نکنید. هیچکس نمی‌تواند مانند آقا کریم باشد. او همین الان هم وقتی در تمرینات با ما فوتبال بازی می کند یک سر و گردن از همه بالاتر است.
هافبک جوان تیم پرسپولیس در مورد اینکه گفته بود هرگاه طارمی گل‌زنی مرا پیش بینی کند گل نمی‌زنم گفت: مهدی قبل ازهر بازی مصاحبه کرده و گفته به دلم افتاده احمد گل می زند گل نزده‌ام. آخرین بار مقابل راه آهن بود که یک شوت خوب زدم دفاع آنها توپ را روی خط برگشت داد. این بار مقابل استقلال خوزستان خوشبختانه پیش بینی نکرد و توپ فعلا به تیرک رسیده اگر یکی دو بازی بتواند پیش بینی نکند احتمال گل زنی من بالا می رود! خارج از شوخی مهدی عالی است. من همیشه با او هم اتاق هستم و آرامش او در گل زنی‌هایش تاثیر زیادی دارد. شب قبل از بازی به هیچ چیز جز فوتبال فکر نمی‌کند.خوشحالم که درصدر جدول گل زنان قرار دارد.
وی در مورد اینکه طارمی از تجربیات علی دایی و مشورت با او استفاده می کند و آیا خودش هم اهل مشورت گرفتن از پیشکسوتان هست یا خیر یادآور شد: خوشبختانه یکی از بهترین هافبک های تاریخ آسیا در کادر فنی ماست. آقا کریم همواره تجربیاتش را در اختیار ما جوان‌ها قرار می دهد. شما به میانگین سنی دو خط هافبک و حمله ما نگاه کنید. من،کمال، فرشاد ،محسن مسلمان، امید و مهدی فکر کنم میانگین سنی مان 23 باشد. این جوانی را تدابیر و برنامه کادر فنی و تجربیات یکی مانند آقا کریم تقویت می کند هر چند خودم هم با علی آقای دایی در ارتباطم و همواره از او مشورت می گیرم.زندگی سالم و بی حاشیه و پشتکار از جمله سفارش های علی آقاست که می گوید رمز موفقیت هر فوتبالیستی است.
هافبک تیم ملی امید در خصوص وضعیت این تیم نیز اظهار داشت:تیم امید تیم خوبی است و همه گونه امکاناتی را حاج حبیب کاشانی فراهم کرده. البته حریفان هم بیکار ننشسته‌اند اما ان‌شاالله دست پر برگردیم و جواز المپیک را به دست بیاوریم.
وی در پایان در مورد جایگاه پرسپولیس در پایان فصل گفت:چیزی غیر از قهرمانی ما را قانع نمی کند. در جام حذفی که با بی عدالتی محض سرمان را بریدند ولی ان‌شاالله در لیگ برتر بتوانیم جبران کنیم. در پایان برای منصورخان پورحیدری آرزوی شفای عاجل دارم و امیدوارم هر چه زودتر او را مانند گذشته در کنار فوتبال و تیم استقلال ببینیم.دیدگاهتان را بنویسید