نوراللهی: باز هم دست هوادارانمان درد نکند که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا هوا خیلی سرد بود. ما که بازی می‌کردیم به زور، سرما را تحمل کردیم. باز هم دست هوادارانمان درد نکند که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، احمد نوراللهی هافبک ملی‌پوش سرخپوشان پایتخت پس از برتری برابر تیم گسترش در جمع اصحاب رسانه گفت: گسترش فولاد تیم خیلی خوبی بود و بازی خوبی انجام داد. خوشحالم که توانستیم این تیم را شکست دهیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که آلودگی هوای تهران روی بازی امروز تاثیرگذار بود یا خیر تصریح کرد: فکر نمی‌کنم تاثیر زیادی داشت، بیشتر سرمای هوا بود که هم ما و هم حریف را اذیت کرد. باور کنید آنقدر هوا سرد بود که پاهای ما سِر شده بود.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه سرمای هوا باعث شده بود تماشاگران کمی به ورزشگاه بیایند، گفت: واقعا هوا خیلی سرد بود. ما که بازی می‌کردیم به زور سرما را تحمل کردیم. باز هم دست هوادارانمان درد نکند که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و ما را حمایت کردند.

نوراللهی در پاسخ به این سوال که نبود مهدی طارمی و علی علیپور چقدر در روند بازی پرسپولیس تاثیر داشت، خاطرنشان کرد: طارمی، علیپور، بنسون و عالیشاه مهاجمان بسیار خوبی هستند. امیدواریم بتوانیم در بازی‌های آینده از موقعیت‌های گلمان استفاده کنیم تا تیم به بالای جدول برسد.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس در نیمه دوم بازی با گسترش دچار افت فنی شد، خاطرنشان کرد: اوایل نیمه دوم این اتفاق رخ داد اما توانستیم با پاسکاری‌های خوب، بازی را در دست بگیریم. البته در آخر نیمه دوم چون از حریف جلو بودیم طبیعتا کمی عقب کشیدیم.
دیدگاهتان را بنویسید