نورمحمدی: در شهرآورد جز به پیروزی فکر نمی‌کنیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ضمن قدردانی از بازیکنان و هواداران استقلال برای همدردی در ماتم هادی نوروزی، گفت: با آمادگی کامل در شهرآورد حاضر می‌شویم.

پرسپولیس اف سی: رضا نورمحمدی که پس از هادی نوروزی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو می‌بندد در نشست خبری که امروز قبل از تمرین پرسپولیس برگزار شد، گفت: از هواداران و بازیکنان استقلال تشکر می‌کنم که در مراسم هادی نوروزی با ما همدردی کردند.

او درباره شهرآورد ۸۱ پایتخت هم گفت: همه می‌گویند این بازی فقط سه امتیاز دارد اما حساسیت بالای این بازی بر کسی پوشیده نیست. برنده شدن در این بازی به کل مجموعه پرسپولیس و هوادارانش روحیه می دهد. ما با آمادگی کامل در این بازی شرکت می‌کنیم.

نورمحمدی همچنین گفت: همه دوست دارند که در شهرآورد بازی کنند. این بازی بسیار بزرگ است. از هواداران‌مان می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و به آنها اطمینان می‌دهم که ما به چیزی جز پیروزی در این بازی فکر نمی‌کنیم.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال با هم مشکلی ندارند، اظهار کرد: ما با هم دوستان صمیمی هستیم و تنها در درون زمین با یکدیگر رقابت داریم. هر کسی دوست دارد مجموعه خودش پیروز میدان شود. ما دوست نداریم بازیکنان حریف مصدوم شوند و فاجعه‌ای رخ دهد. این بازی در داخل زمین است و حساسیت آن نیز به خاطر وجود تماشاگران بسیار زیادی است که دو تیم دارند. شاید برخی بازیها مساوی شود. من تاکنون در ۱۲ داربی بازی کردم که بسیاری از آنها مساوی شدند چرا که این بازی دیداری سنگین و بزرگ است و تمام تلاش دو تیم این است که پیروز میدان شوند.

وی در مورد عملکرد خط دفاع پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: ما در این فصل محرومان و مصدومان زیادی داشته‌ایم و کارمان برای هماهنگی سخت بوده است. در مجموع بازیکنانمان عملکرد خوبی از خود نشان دادند و جایگزین‌ها هم نیز خوب عمل کردند. دوست داریم به هماهنگی لازم برسیم و تمامی بازیکنان‌مان شرایط خوبی دارند.

 
دیدگاهتان را بنویسید