نورمحمدی غایب تمرین پرسپولیس بود/ سرخپوشان در باتلاق درفشی‌فر!

پرسپولیس اف سی : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته در بازی با گسترش‌فولاد مصدوم شده بود، در تمرین امروز پرسپولیس غایب بود.

اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم مقابل گسترش‌فولاد تبریز امروز از ساعت 11 برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

* رضا نورمحمدی کاپیتان تیم پرسپولیس که روز گذشته در جریان بازی مصدوم شده بود، در تمرین امروز حضور نداشت و برای گرفتن عکس ام آر‌آی از پای خود راهی کلینیک شده بود.

* بازیکنان از ساعت 11 در سالن بدنسازی درفشی‌فر حاضر شدند و به زدن وزنه پرداختند.

* پس از 30 دقیقه بازیکنان اصلی پرسپولیس در سالن باقی ماندند اما بازیکنان ذخیره و بازیکنانی که دیروز فرصت بازی پیدا نکرده بودند به زمین چمن آمده و در قسمت کوچکی از زمین درفشی‌فر به تمرین پرداختند.

* به دلیل ریزش برف و باران طی دیروز و امروز زمین درفشی‌فر وضعیت بسیار بدی داشت. به طوری که زمین تمرین بیشتر شبیه باتلاق شده بود! به دلیل وضعیت بد زمین بارها بازیکنان زمین می‌خوردند و کار برای حفظ توپ سخت شده بود.

* اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو امروز همراه با بازیکنان اصلی به زدن وزنه مشغول بود.

* کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در تمرین امروز همانند روزهای گذشته پا به پای بازیکنان تمرین کرد. این در حالی است که مصطفی قنبرپور دیگر مربی این تیم در تمرین غایب بود.

* تنها 8 تماشاگر تمرین امروز پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند.

* یک بازیکن تستی که می‌گوید در داماش بازی کرده چند روزی است که در درفشی‌فر حاضر می‌شود تا بتواند با برانکو برای حضور در تمرینات پرسپولیس صحبت کند و این در حالی است که این بازیکن هنوز موفق به انجام این کار نشده است.

* علی علیپور و مهدی طارمی که به دلیل محرومیت روز گذشته بازی نکرده بودند امروز همراه با سایر بازیکنان ذخیره به تمرین مشغول بودند.

* برای بازیکنان پرسپولیس ناهار آورده شد تا بعد از تمرین مطابق نظر پزشک تیم ناهار را صرف کنند.

* تعدادی از افرادی که در زمینه خدماتی مشغول به کار هستند قسمت‌هایی از زمین درفشی‌فر را مورد مرمت قرار دادند تا پرسپولیسی‌ها بتوانند در بخشی از زمین تمرین کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه و در چارچوب لیگ برتر میهمان تیم راه‌آهن در شهر قدس خواهد بود.
دیدگاهتان را بنویسید