نورمحمدی: نمی‌خواستیم برد مقابل گسترش فولاد را با تساوی عوض کنیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۳۰ دقیقه آخر مقابل گسترش فولاد با احتیاط‌ کار کردیم تا مثل بازی‌های قبل برد را از دست ندهیم.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس، رضا نورمحمدی در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گسترش فولاد، گفت: ما مقابل گسترش فولاد تبریز بازی سختی داشتیم چرا که این تیم چند هفته‌ای بود که نتایج خوبی می‌گرفت و مقابل ما با انگیزه زیادی بازی می‌کرد. از طرف دیگر ما دو بازیکن خوبمان را نداشتیم هر چند که باز هم چند موقعیت به دست آوردیم که تنها یکی از آنها گل شد اما از همان یک گل محافظت کردیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم. با توجه به اینکه چند وقتی هم که لیگ تعطیل بود تیم ما شادابی همیشگی را نداشت اما مهم سه امتیاز بود که بگیریم تا از کورس بالای جدول عقب نمانیم چرا که تیم‌های بالای سر ما در جدول نتایج خوبی گرفته بودند.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیسی‌ها در نیمه دوم فوتبال کاملاً تدافعی را به نمایش گذاشتند، اظهار داشت: قبول دارم که ما ۳۰ دقیقه پایانی را با احتیاط‌تر بازی کردیم و بی‌محابا حمله نکردیم چرا که در بازی با نفت همین کار را انجام دادیم و روی یک اوت دستی گل خوردیم و سه امتیاز را از دست دادیم ما ۸ هفته است که خوب بازی می‌کنیم اما متأسفانه چند بار برد را با مساوی عوض کردیم اما بازی با گسترش فولاد به دنبال سه امتیاز بودیم که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحنه مصدومیت خودش هم اظهار داشت: در اواسط بازی بود که می‌خواستم استارت بزنم اما پشت پایم درد گرفت که شاید به علت سردی هوا بود و پزشک تیم به من گفت که بهتر است تعویض شوم تا مصدومیتم تشدید نشود.

نورمحمدی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش هم تصریح کرد: امروز از پایم MIR گرفته شد اما هنوز جواب آن را ندادند و باید مشخص شود که مصدومیت من کشیدگی است یا پارگی؛ اما از دیروز تا حالا سعی کردم یخ درمانی کنم و فردا باز هم پایم را به پزشک نشان خواهم داد.

وی در مورد دیدار این هفته پرسپولیس مقابل راه‌آهن هم تصریح کرد: راه‌آهن تیم خوب و جوانی است که هم در تیم ملی امید بازیکن دارد و هم در تیم ملی بزرگسالان و مقابل سپاهان هم نتیجه خیلی خوبی گرفت از طرف دیگر همه تیم‌هایی که به مصاف پرسپولیس می‌آیند با انگیزه دو چندان به مصاف ما می‌آیند تا خودشان را نشان دهند. با اینکه بیرون از خانه بازی داریم اما چیزی برای از دست دادن نداریم و باید سه امتیاز را بگیریم.

نورمحمدی درباره اینکه به بازی روز جمعه مقابل راه‌آهن می‌رسد، افزود: از شرایط خودم اطلاع ندارم اما باید بگویم که هنوز از پشت پا احساس درد دارم و باید ببینم که مصدومیت من کشیدگی است یا پارگی.
دیدگاهتان را بنویسید