هافبک پرسپولیس از کار با کریم باقری و اوج گرفتن تیمش می گوید

پرسپولیس اف سی: هافبک دفاعی پرسپولیس امیدوار است در نیم فصل دوم تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بروند.

کمال کامیابی نیا در ترکیب این تیم جا افتاده است. او درباره تعریف و تمجیدها درباره خودش می گوید: «این که لطف مردم و رسانه هاست. خدا را شکر تا اینجا خواسته ها را برآورده کرده ام ولی می خواهم بیشتری پیشرفت کنم.»
او درباره پیشرفت پرسپولیس هم می گوید: «پرسپولیس می تواند به مراتب قدرتمندتر شود. من اگر جای مسئولان باشگاه باشم قرارداد برانکو را چند سال دیگر تمدید می کنم. امیدوارم بازیکن های فعلی هم در تیم بمانند. اگر این تیم حفظ شود ما حتی می توانیم در آسیا هم موفق باشیم.»
او درباره برد استقلال خوزستان صدرنشین هم توضیح می دهد: «برای ما واقعا فرقی نمی کند حریفمان چه تیمی است. برای تیمی که می خواهد موفق باشد، نام حریفان نباید فرق کند. خدا را شکر بردیم و نشان دادیم پرسپولیس هدف های بزرگی دارد.» به نظر می رسد با شکل بازی های پرسپولیس و نتایجی که این تیم به دست آورده، رفته رفته دوباره سکوهای آزادی پر از تماشاگر می شود.
کمال در این باره توضیح می دهد: «پرسپولیس برای آنکه موفق باشد به حمایت هواداران نیاز دارد. شک نکنید اگر سکوهای آزادی پر باشد، ما هم شانس مان برای موفقیت بیشتر خواهد بود. امیدوارم دوباره استقبال خوبی از بازی های پرسپولیس شود. یکی از دلایلی که خود من به این تیم آمدم، هوادارانش بود.»
کامیابی نیا درباره کار با یکی از بهترین هافبک دفاعی های تاریخ ایران می گوید: «کار با آقا کریم برای من واقعا افتخار است. او همیشه به بازیکنان انگیزه می دهد و در پیشرفت بازیکنان نقش مهمی دارد.»دیدگاهتان را بنویسید