هافبک پرسپولیس : هواداران به شایعات توجه نکنند و نگران نباشند

پرسپولیس اف سی : احمد نوراللهی جزو بازیکنانی است که فصل گذشته هر گاه در ترکیب پرسپولیس حضور داشت، یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم به شمار می‌رفت.
در حالی که چند روز به تمرینات پرسپولیس باقی مانده او با حضور در درفشی‌فر تمرینات خود را آغاز کرده تا نشان دهد این فصل می‌توان روی این هافبک دفاعی حساب ویژه ای باز کرد.

اظهارات نوراللهی را در ادامه می‌خوانید:

* ‌آقای نوراللهی تعطیلات خوش گذشت؟ چند روزی است که تمرینات اختصاصی خود را شروع کردی، در این باره کمی توضیح می‌دهید؟‌
– خدا را شکر. بعد از پایان فصل من هم مانند اکثر بازیکنان چند وقتی را به تعطیلات رفتم ودر کنار خانواده ام بودم. خب همان گونه که می دانید تمرینات پرسپولیس از شنبه ۲۲ خرداد ماه آغاز می شود و من تمرینات اختصاصی خودم را زودتر در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز کردم. الان چند روزی است که تمرین می‌کنم تا بدنم افت نکند و در شرایط بازی کردن و مسابقه باشم. خدا را شکر الان هم آمادگی بسیار خوبی دارم.

* ‌نظرتان در مورد جذب بازیکنان جدید چیست؟
– ابتدا اجازه بدهید به هواداران بگویم که به شایعات توجه نکنند و نگران نباشند چرا که هنوز فرصت برای جذب بازیکن زیاد است. ما با تیم حریف و یا سایر تیم ها کاری نداریم و تمام تمرکزمان روی پرسپولیس است. البته تیمی مانند پرسپولیس که میلیون‌‌ها نفر هوادار دارد همواره نگران جذب بازیکن برای فصل بعد هستند.

* ‌شاید نگرانی ها به دلیل این است که برخی می‌گویند افراد جذب شده در لیست برانکو نیستند؟‌
– بازیکنان جذب شده تا امروز همه با نظر مستقیم برانکو ایوانکوویچ به تیم اضافه شده اند و تردیدی نیست که آقای برانکو این بازیکنان را با برنامه جذب کرده. در پست هایی که احتیاج داشتیم تقویت شویم بازیکنان خوبی به ترکیب تیم ما اضافه شده اند و به امید خدا فصل بعد را با قدرت آغاز می‌کنیم اما کارمان ساده نیست. ‌ما در فصل آینده باید در سه جبهه بجنگیم و بی‌شک کار سختی در فصل بعد داریم. شما در لیگ قهرمانان آسیا دیدید که تیم های خوب کشورمان چگونه حذف شدند. این نشان می دهد کارمان در آسیا اصلا راحت نیست. در لیگ و جام‌حذفی هم که همه می‌دانند همه تیم ها مقابل ما با تمام قدرت وارد زمین می‌شوند تا پرسپولیس را متوقف کنند، اما به امید خدا با بستن یک تیم خوب و قوی و با تدابیر کادر فنی به آنچه می‌خواهیم می‌رسیم.

* ‌البته هنوز تکلیف برخی بازیکنان پرسپولیس در فصل قبل مشخص نشده و می گویند برخی بازیکنان شروطی برای تمدید قرارداد دارند که یکی از آنها حضور در ترکیب اصلی تیم است. نظر شما در این باره چیست؟‌
– من به هیچ وجه چنین چیزی از هم تیمی هایم نشنیده ام و این حرف ها بیشتر شبیه شایعه است. بازیکنی که خوب باشد و سرمربی به او اعتقاد داشته باشد ‌حتما در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد نه اینکه زمان قرارداد بخواهد در این باره صحبت کند. من به شخصه یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و تمام تلاشم را می‌کنم تا برای تیمم مفید باشم. تمام تلاش ما این است که دل هواداران را شاد کنیم.

* شما این دوره در تیم‌ملی نبودید، فکر می‌کنید در طول فصل هر بار به تیم‌ملی دعوت شوید؟
– من مصدوم بودم ولی با این حال آقای کی‌روش به من لطف کرد و من را به تیم‌ملی دعوت کرد. من تمام تلاشم را می‌‌کنم تا در تیم‌ملی به کشورم خدمت کنم. به هر حال بازیکنان با نظر سرمربی به تیم‌ملی دعوت می‌شوند و در طول فصل من تمام تلاشم را خواهم کرد.

* ‌البته بسیاری از کارشناسان معتقدند شما جزو ترکیب اصلی تیم‌ملی هستید؟
– دوستان به من لطف دارند، اما قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم‌ملی نیاز به آمادگی کامل و تلاش زیاد دارد.
روزنامه نود
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of