همه مهمان های فوتبالی خندوانه

پرسپولیس اف سی: فصل دوم خندوانه در حالی به پایان رسید که مهمانان فوتبالی زیادی در این سری از برنامه رامبد جوان حضور داشتند. حاشیه‌های حضور برخی از این نفرات را به طور گذرا با هم مرور می‌کنیم.

غرييه‌اي كه نخنديد!

حضور مهدي رحمتي در برنامه خندوانه با انتقادهاي زيادي همراه شد. دروازه‌بان سرشناس استقلال برخوردي كاملا جدي با اين برنامه فان داشت كه در نهايت باعث كلافگي خيلي از مخاطبان شد. رحمتي در خندوانه گفت زياد اهل شوخي و خنده نيست، بنابراين به دست خودش اين سوال را به وجود آورد كه چرا دعوت اين برنامه را پذيرفته است؟ انتقادها از برنامه رحمتي چنان بود كه رامبد جوان مجبور به توضيح در اين مورد شد. او گفت: «به هر حال فضاي استوديو و دوربين فضاي خاص و عجيبي است. شايد رحمتي هم تحت‌تأثير همين جو قرار گرفته باشد. به نظرم بيشتر با دوربين خندوانه غريبگي كرد. شما به اين حساب بگذاريد.»

جذاب‌ترين خندوانه تاريخ

حضور عادل فردوسي‌پور در برنامه خندوانه خيلي براي رامبد جوان مهم بود. او آنقدر در اين مورد سماجت به خرج داد كه بالاخره مجري نود را متقاعد كرد. طبيعي بود كه رويارويي دو شومن محبوب تلويزيوني، بتواند لحظات خوشي را براي بيننده‌ها رقم بزند كه در نهايت همين اتفاق هم رخ داد. عادل كه كمتر تن به مصاحبه مي‌دهد همراه با برادرش در اين برنامه حاضر شد و خاطره‌هاي جالبي تعريف كرد. رامبد در گفتگو با نشريات، از اين برنامه به عنوان بهترين خندوانه‌اش ياد كرد. بعد از پايان اين قسمت، انبوهي از پست‌هاي مثبت در مورد عادل و رامبد روي شبكه‌هاي اجتماعي ارسال شد كه نشان مي‌دهد مردم هم از اين برنامه خوش‌شان آمده است.

كري خواند، عذر خواست

مهدي طارمي هم يكي ديگر از مهمانان ورزشي برنامه خندوانه بود. بعد از حضور در برنامه نود، اين دومين نمايش تلويزيوني طارمي بود كه بد هم از كار در نيامد. بالاخره فوتباليستي كه جلوي 100 هزار نفر مي‌تواند پنالتي‌اش را چيپ بزند، لابد آنقدر اعتماد به نفس دارد كه از پس يك برنامه تلويزيوني و مجري شوخ‌طبعش بربيايد. مهم‌ترين حاشيه حضور طارمي در خندوانه، كري‌خواني او براي حريف بود. او در بخشي از برنامه در واكنش به طرح اسم استقلال گفت: «مگه استقلال هنوز هم هست؟» مهدي در مسابقه پرتاب حلقه هم قبول نكرد 4 حلقه بردارد و تقاضاي دو حلقه بيشتر كرد! طارمي بعد از پخش برنامه با ارسال پستي روي اينستاگرامش از هواداران تيم حريف عذرخواهي كرد.

اين وحيد ترسناك

امسال وحيد طالب‌لو هم مهمان خندوانه شد تا هر دو گلر استقلال راهي اين برنامه شده باشند. طالب‌لو بر خلاف رحمتي حضور شيريني در برنامه رامبد داشت؛ تا آنجا كه حتي پذيرفت براي خندوانه استندآپ كمدي اجرا كند! موزيك كمدين را زدند و طالب‌لو در مقابل حضار در مورد علاقه‌اش براي ترساندن ديگران حرف زد: «یک روز با یکی از بازیکنان در هتل هم‌ اتاقی بودیم و او نمی‌ دانست که من هم کارت اتاق را دارم. یک بار من در اتاق بودم و او وقتی می‌ خواست وارد شود من پشت در پنهان شدم. او هم مشغول آواز خواندن بود، وقتی که وارد اتاق شد من او را با صدای بلند ترساندم و او سریع مثل کاراته‌ بازها گارد گرفت.»

چاره‌اي غير از سانسور نبود!

برنامه‌اي كه با حضور خداداد عزيزي اجرا شد، يكي از بانمك‌ترين قسمت‌هاي خندوانه بود. رامبد، خداداد و جناب خان در اين برنامه كلي با هم شوخي كردند و مردم را خنداندند. تازه آخرش هم مشخص شد بعضي از صحبت‌هاي عزيزي اصلا قابل پخش نبوده! خداداد در مورد اينكه چه بخشي از سخنان او را روي آنتن حذف كردند، به يكي از رسانه‌ها گفته بود: «خاطره‌اي گفتم كه مربوط مي‌شد به يكي از بچه‌هاي تيم ملي كه همراه با هاشمي‌نسب او را سر كار گذاشتيم! يكي از بچه‌ها صدايش را عوض كرد و با اين دوست‌مان قرار گذاشت. دوست عزيزمان وقتي به ما رسيد و ديد كه از خنده اشك مي‌ريزيم كلي ناراحت شد و تازه فهميد تيرش به سنگ خورده است!»

مادرش را شاهد آورد

بعد از مصاحبه‌هاي پياپي با عادل فردوسي‌پور كه اقتضاي دوران حضور محمد رويانيان در پرسپوليس بود، او اين بار به خندوانه رفت تا فضاي كاملا متفاوتي را تجربه كند. اتفاقا كلي هم به سردار خوش گذشت. او گفت دلش براي فتح‌الله‌زاده تنگ شده و البته خاطراتي هم در مورد كودكي‌اش تعريف كرد. وقتي رويانيان گفت در بچگي خيلي منظم بوده، رامبد جوان شوخي‌هاي عملي بسيار جذابي با مديرعامل سابق پرسپوليس انجام داد كه خنده‌هاي شديد حضار را به دنبال آورد. رامبد كه باورش نمي‌شد رويانيان كودكي آرامي داشته، در نهايت يك تماس تلفتي با مادر سردار برقرار كرد تا او اصل ماجرا را توضيح بدهد. مادر رويانيان هم تا حدودي(!) ادعاي پسرش در مورد انضباط دوران كودكي او را تاييد كرد.

ستاره‌هايي كه در رفتند

برنامه خندوانه مهمانان ورزشي زيادي داشت، اما اين تعداد حتي مي‌توانست بيشتر هم باشد، اگر بعضي از ستاره‌ها دست رد به سينه رامبد جوان نمي‌زدند. از قرار معلوم علي كريمي يكي از كساني است كه در برابر دعوت‌هاي مكرر جوان مقاومت كرد و به خندوانه نرفت. گويا اين اتفاق در مورد علي دايي هم رخ داده است. ديروز هم فيروز كريمي مصاحبه كرده و گفته بارها دعوت رامبد را رد كرده است. به هر حال كريمي روحيه طنازي دارد و شايد رامبد روي همين ويژگي او براي برنامه‌اش خيلي حساب مي‌كرد، اما برنده سيني گل‌آقايي ترجيح داد حضورش در خندوانه را به زمان ديگري موكول كند. حيف شد، چقدر مي‌توانستيم بخنديم!
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of