هیچ بازیکنی حق ندارد از پرسپولیس جدا شود

برانکو تصمیم قطعی اش را درباره خروجی های پرسپولیس گرفت

پرسپولیس اف سی: سرمربی پرسپولیس در پایان نشست خود با مدیران باشگاه به شدت نسبت به جدایی دو بازیکن تاثیرگذار تیمش واکنش نشان داد و با اعلام اینکه آنها در اختیار و خدمت باشگاه هستند، اجازه جدایی شان را نخواهد داد.

جدایی احتمالی احمد نوراللهی و امید عالیشاه به دلیل مشمولیت سربازی به بحث اصلی باشگاه پرسپولیس تبدیل شده است و گفته می شود این دو بازیکن با توجه به پایان مهلت تحصیلی خود در دانشگاه باید خدمت سربازی شان را پشت سر بگذارند.

برانکو ایوانکوویچ که برنامه ریزی ویژه ای برای حضور موفقیت آمیز پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا پیش بینی کرده در خصوص وضعیت این تیم گفت:

امروز تمرین مناسبی را پشت سر گذاشتیم و تمام بازیکنانم از روحیه بالای جنگندگی و آمادگی برای حضور در دیدار این هفته برخودار هستند و این مساله باعث خوشحالی من است.

وی در ادامه گفت:

با این شرایط هیچ مشکل خاصی نداریم جز اینکه دست عالیشاه شکسته و علیرضا بیرانوند نیز هنوز شرایط بازگشت به ترکیب اصلی را ندارد و البته امروز با بیماری رضاییان مواجه شدیم و او سرما خورده است. با این حال روحیه بالایی برای دیدار هفته یازدهم برابر پیکان داریم و می خواهیم در کنار هواداران مان یک بازی زیبا و همراه با نتیجه لازم را پشت سر بگذاریم و در کنار آنها به کسب نتیجه امیدوار هستیم. شرایط جوی اکنون کار هواداران را سخت کرده اما من و بازیکنانم با شناختی که از هواداران خود داریم مطمئن هستیم آنها در هیچ کجا و هیچ شرایطی ما را تنها نخواهند گذاشت.

بحث در خصوص جدایی احتمالی عالیشاه و نوراللهی را که پیش می کشیم، برانکو ایوانکوویچ با شور و حرارت خاصی نسبت به آن واکنش نشان می دهد و اعلام می کند هیچ بازیکنی در لیست جدایی تیمش قرار ندارد و روی تمام آنها حساب ویژه باز کرده است:

من نمی خواهم بحثی درباره بازیکنان داشته باشم اما تاکید می‌کنم هیچ بازیکنی حق جدا شدن از پرسپولیس را ندارد و این تصمیم قطعی و نهایی من و باشگاه است. ما مسابقات دشوار و حساسی را پیش رو داریم و به تمام بازیکنان نیازمندیم.

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به این سوال که در صورت سربازی و مشمول شدن این بازیکنان تصمیم او چه خواهد بود گفت:

مسلما اگر آنها آنطور که گفته می شود خودشان را سرباز کنند این مساله در دست من نیست اما من فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیفتد.

سرمربی کروات سرخپوشان با تمجید از شاگردانش گفت:

من مجوز خروج هیچ بازیکنی را صادر نخواهم کرد به خصوص عالیشاه و نوراللهی که بازیکنان درجه یک و فوق العاده ای هستند و ما باقدرت به مسابقات ادامه خواهیم داد.
دیدگاهتان را بنویسید