واکنش باشگاه نفت به شایعه مذاکره پرسپولیس با صادقیان و شیری

پرسپولیس اف سی : مسئول نقل و انتقالات باشگاه نفت به دو شایعه واکنش نشان داد.

برخی رسانه ها خبر از مذاکرات غیر مستقیم باشگاه پرسپولیس با پیام صادقیان و مهدی شیری بازیکنان نفت تهران داده اند. در این باره گفته شده مدیربرنامه های شیری با حضور در تمرینات پرسپولیس با سرخپوشان مذاکره کرده و صادقیان هم به برانکو پیشنهاد شده تا به عنوان جایگزین مرحوم نوروزی به پرسپولیس برگردد.

مدير برنامه هاي اين بازيكن كه ساكن آلمان است همان شخصي است كه علي دايي و كريم باقري را به بوندس ليگا معرفي كرده است. پيش از اين گفته مي شد شيري از آرمينيابيله فلد و دسلدورف هم پيشنهاد دارد ولي با حضور مديربرنامه هاي او در تمرين پرسپولس شايعاتي پيرامون پيشنهاد پرسپوليس به اين بازيكن مطرح شده است.

اين درحالي است كه اين شخص در واكنش به اين شايعات اعلام كرده با پاناديچ رفاقت ديرينه دارد و براي ديدن دوستش به تمرينات پرسپوليس رفته بود.

حسین آل اسحاق، مسئول کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت در این باره اظهار داشت: ما بارها گفته ایم اگر باشگاهی بازیکنان مارا می خواهد باید به صورت رسمی به باشگاه نامه بزند و از سوی پرسپولیس چنین نامه ای به دست ما نرسیده است.

وی افزود: من فکر می کنم برخی افراد می خواهند آرامش بازیکنان ما را برهم بزنند. اگر بفهمیم هر باشگاهی با بازیکنان ما وارد مذاکره شده، قطعا با آن باشگاه برخورد می کنیم.
دیدگاهتان را بنویسید