وزیر ورزش: بعید می‌دانم اشتباهات داوری پرسپولیس سهوی باشد

پرسپولیس اف سی: محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان، در صحبت‌های صریح خود اعلام کرد که بعید می‌داند که اتفاقات داوری برای تیم پرسپولیس به‌صورت سهوی باشد. گزیده‌ی صحبت‌های گودرزی با ایران ورزشی را می‌خوانید:

“من هنوز موضوع داوری‌های پرسپولیس را دقیق پیگیری نکرده‌ام اما گفته‌اند که داوری‌ها جهت دار بوده است. من هم به نظرم نمی‌رسد که تمام این موارد اتفاقی باشد. بعید می‌دانم که تمام این اتفاق‌ها سهوی باشد. سه بازی است که پرسپولیس قربانی می‌شود و این وضعیت پذیرفتنی نیست. من منتظرم تا گزارش دوستان را از فدراسیون فوتبال بگیرم و اگر ثابت شود که این موارد عمدی بوده، باید تجدید نظر صورت بگیرد.”

گودرزی در ادامه در مورد احظار کفاشیان به وزارت و تذکر به او در مورد صحبت‌های کی‌روش گفت: “کار مدیریت فدراسیون هماهنگی است و باید بتواند حاشیه‌ها را جمع کند. این موضوع که افراد در یک فدراسیون مصاحبه‌های تند علیه هم داشته باشند، ضعف فدراسیون فوتبال است که به موقع برخورد نمی‌کند. گاهی پیش می‌آید که فدراسیون‌ها دیر به این مسائل ورود می‌کنند و ما مجبوریم روسا را صدا کنیم و از آنها بخواهیم به مساله ورود کنند تا حاشیه‌ها جمع شوند.
دیدگاهتان را بنویسید