پرسپولیس بدون مصدوم به تبریز می رود

پرسپولیس اف سی:پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اخبار امیدوارکننده ای قبل از سفر سرخپوشان به سمت تبریز برای هواداران این تیم داشت.

علیرضا حقیقت در گفت وگویی با اشاره به این موضوع که مصدومی در لیست پرسپولیس دیده نمی شود، گفت: برخی بازیکنان به دستور کادرفنی گاهی تمرینات اختصاصی انجام می دهند اما هیچ بازیکنی آن قدر مصدوم نیست که به بازی با تراکتورسازی نرسد.

وی در مورد شرایط آنتونی گولچ که گفته می شد به خاطر ابتلا به آنفلوانزا در تمرینات اخیر غیبت داشت، تصریح کرد: این طور نیست. در واقع گولچ سرماخوردگی و آنفلوانزا ندارد بلکه دچار نوعی بیماری شده که عوارض آن حالت تهوع شدید است. البته بیماری این بازیکن عجیب نیست و حالت طبیعی درمانش را طی می کند. او نیز به زودی به تمرینات اضافه خواهد شد.

پزشک پرسپولیس در مورد احمد نورالهی و امید عالیشاه نیز نظر مشابهی داشت و مصدومیت این دو بازیکن را به صورت کامل رفع شده، دانست.

حقیقت در مورد وضعیت بازیکنان ملی پوش پرسپولیس در چین گفت: با آنها در تماس هستم و می دانم وضعیت خوبی دارند چون اگر غیر از این بود، حتماً به من اطلاع می دادند. با توجه به شرایطی که داریم، بدون بازیکن مصدوم راهی تبریز می شویم.
دیدگاهتان را بنویسید