پرسپولیس در باشگاه ایرانیان دبی

تیم فوتبال پرسپولیس در نظر دارد اردوی خود در دبی را در باشگاه ایرانیان برگزار کند. 

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از تسنیم، باشگاه پرسپولیس در تلاش است اردوی خود در دبی را در باشگاه ایرانیان دبی برگزار کند. این در شرایطی است که تیم سپاهان نیز قصد داشت در این محل اردوی نیم‌فصل خود را برگزار کند، اما اردوی خارج از کشور زردپوشان لغو شد.

* آلودگی هوای تهران در چند روز اخیر باعث شد همسر مایکل اومانیا، مدافع کاستاریکایی پرسپولیس دچار بیماری تنفسی شده و کارش به بیمارستان کشیده شود.

* تمرینات پرسپولیس بعد از بازی این تیم مقابل استقلال خوزستان نزدیک به ۱۰ روز تعطیل خواهد شد و در پایان این تعطیلات سرخپوشان راهی دبی خواهند شد تا اردویی ۱۱ روز در آنجا داشته باشند.

* رضا نورمحمدی در تمرین روز سه‌شنبه (روز گذشته) سرخپوشان برای حضور در دیدار برابر پدیده خراسان اعلام آمادگی کرده است. او در تلاش است جایگاه خود را در ترکیب اصلی پرسپولیس از دست ندهد، مخصوصاً اینکه اومانیا آماده است جای وی را بگیرد.

  • تمرینات پرسپولیس از روز یکشنبه هفته آینده به زمین شماره دو ورزشگاه آزادی انتقال پیدا خواهد کرد. در زمان برگزاری تمرینات پرسپولیس در زمین شماره دو ورزشگاه بخش‌های ناهموار زمین چمن مجموعه ورزشی درفشی‌فر زیر کشت خواهد رفت.دیدگاهتان را بنویسید